Technologie » Internet

Nowe funkcjonalności w nazwa.pl!

Nowe funkcjonalności w nazwa.pl!
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek usług IT w Polsce stale ewoluuje. Zmieniają się zarówno standardy technologiczne, jak również potrzeby klientów. W odpowiedzi na to, serwis nazwa.pl wprowadza nowe funkcjonalności w ofercie serwerów, najważniejsze z nich to aplikacje – Active.office i Active.FTP.

W ostatnim czasie, klienci nazwa.pl zostali poinformowani o wprowadzeniu nowego systemu pocztowego dla serwerów Active.

Wdrożenie narzędzia Active.office – profesjonalnego organizera, wspomagającego zarządzanie informacją w firmie, to przełomowy moment na polskim rynku usług hostingowych. Oprócz programu pocztowego, który jest zintegrowaną częścią aplikacji (Active.office zastąpił dotychczas dostępny Active.mail), oprogramowanie zawiera m.in. rozbudowany kalendarz, edytor notatek i listy zadań.

„Modernizacja i unowocześnienie poczty e-mail dla klientów korzystających z serwerów Active, pozwoliły na zwiększenie wydajności usługi, która spełnia teraz najwyższe standardy. To również krok w stronę użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z usługami wirtualnymi. Pomimo wdrożonych wielu nowych funkcjonalności, Active.office, to program intuicyjny i łatwy w obsłudze. System zapewnia także niemal 100% odporność na awarie” - komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Ponadto, w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów, NetArt udostępnił możliwość zakładania niezależnych skrzynek e-mail o tej samej nazwie w różnych domenach w ramach jednego serwera. Pozwala to na prowadzenie wielu niezależnych przedsięwzięć biznesowych, a co za tym idzie stron WWW oraz kont poczty elektronicznej, w ramach jednego serwera.

Kolejną z nowości jest panel Active.FTP, który umożliwia wykonywanie połączeń z serwerem FTP za pomocą przeglądarki internetowej, przez co dostęp do jego zasobów i możliwość łatwej modyfikacji zawartości są właściwie nieograniczone. „Firma NetArt dostrzega wzrost zainteresowania rynkiem usług IT w Polsce. Mamy świadomość, że jako lider polskiego rynku rejestracji domen i hostingu jesteśmy zobligowani do dostosowywania swojej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Modyfikacja obecnego oraz wdrażanie nowego oprogramowania dla serwerów z serii Active, to tylko jedne z wielu udogodnień z jakich mogą korzystać nasi klienci” - mówi Daniel Kotyras. Równie istotny jest fakt, iż serwis nazwa.pl, w ramach jednego serwera, umożliwił tworzenie nielimitowanej liczby kont FTP, posiadających indywidualny login i hasło. Aspekt ten wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów hostingu oraz zapewnia ich pełne bezpieczeństwo.

Nowe funkcjonalności serwerów to efekt pracy zespołu programistów NetArt. Dzięki nim Klienci korzystający z usług mają możliwość nie tylko łatwego i intuicyjnego administrowania usługą, ale przede wszystkim bezpiecznego. Dużą rolę odegrali użytkownicy, których sugestie pomogły maksymalnie dostosować nowe aplikacje tak, by spełniały potrzeby wszystkich Klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »