Gospodarka » Narzędzia

Nowe koła pomiarowe w ofercie firmy Stanley

Nowe koła pomiarowe w ofercie firmy Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele profesjonalnych kół pomiarowych.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaca swoją ofertę o dwa nowe koła pomiarowe z linii FatMax: MW 55 D oraz MW 55 S. Urządzenia doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy użycie dalmierzy staje się kłopotliwe (np. brak odpowiedniego przedmiotu, który wyznacza cel pomiaru). Swoje zastosowanie znajdują zarówno w pracach budowlanych, geodezyjnych, jak również przy określaniu odległości związanych z malowaniem linii poziomych czy przy mierzeniu odcinków krzywoliniowych. Największą zaletą kół pomiarowych jest ich prosta obsługa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowe urządzenia marki Stanley posiadają dużą wygodną rękojeść pozwalającą na pewne prowadzenie oraz charakteryzują się zwartą metalową konstrukcją. Przełącznik kasowania pomiarów został umieszczony nad kołem, co zapobiega nieumyślnemu wyzerowaniu wyników uzyskanych w czasie prowadzenia prac. Wysoką precyzję pomiarów zapewnia pyłoszczelny mechanizm, który umożliwia odczyt wyników z dokładnością do 1 centymetra.

Model MW 55 S został wyposażony w koło szprychowe zapewniające lekkość konstrukcji, z kolei model MW 55 D posiada solidne koło pełne do pracy w trudnym terenie, które uniemożliwia gromadzenie się zabrudzeń. Dla szybszego mierzenia odległości w obu modelach marki Stanley zastosowano koło o średnicy 1 m.

Sugerowana cena detaliczna:
Koło pomiarowe MW 55 D – 740 zł
Koło pomiarowe MW 55 S – 750 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.


Informacje o firmie Stanley

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. 

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego. 

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.
www.stanleyworks.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »