Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowe odcinki kultowego programu „Obieżyświat” w kwietniu na Travel Channel!

Nowe odcinki kultowego programu „Obieżyświat” w kwietniu na Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
Kultowy program „Obieżyświat” powraca na antenę Travel Channel! W nowych odcinkach widzowie poznają kolejne propozycje fascynujących wypraw do popularnych i mniej znanych zakątków Ziemi. Premiera 22 kwietnia o godzinie 19:00.

Na początek przewodniczka Holly Morris rozpocznie podróż w Bangladeszu, jednego z najbiedniejszych i najgęściej zaludnionych krajów świata. To będzie trudna, ale niezwykle ciekawa przygoda. Holly ze zdziwieniem odkryje miejsca tętniące życiem, zaskakujące swoją kulturą i niezwykłą gościnnością mieszkańców. Kolejny obieżyświat, Zay Harding wybierze się do Teksasu, gdzie zachwyci
się bezkresnymi krajobrazami, poruszającą historią oraz smakowitymi stekami. Z kolei Brianna Barnes odkryje Londyn, jakiego nie znamy – miasto zaskakujące ciągłymi zmianami, w niezwykły sposób łączące bogatą historię ze współczesnością. Ale to nie wszystko, czeka nas jeszcze wycieczka z Zoe D’Amato w jej rodzinne strony, czyli do wschodnich regionów Kanady. Poznamy odcięte od świata wyspy i gwarne, rozwijające się miasta. „Obieżyświat” to inspirujący program, w którym bije prawdziwe tętno współczesnego świata.

 

Obieżyświat na antenie Travel Channel w każdą niedzielę, od 22 kwietnia, godz. 19:00.   


 

Powtórki programu, m.in.:

 

22 kwietnia o godzinie 22:00

23 kwietnia o godzinie 03:00

26 kwietnia o godzinie 20:00

27 kwietnia o godzinie 01:00

30 kwietnia o godzinie 20:00

27 kwietnia o godzinie 14:00

 

Więcej informacji na stronie: www.travelchanneltv.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (1)

  • avatar
    kosmopolitka1 2012-03-23 13:05:24

    Super wiadomość ! :-)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »