Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowe odcinki Travel 2011 już w marcu...

Nowe odcinki Travel 2011 już w marcu...
Zobacz więcej zdjęć »
Marcowe wydanie magazynu podróżniczego Travel 2011 będzie nietypowe. W poszukiwaniu niezwykłych atrakcji turystycznych zjedziemy... 320 metrów pod ziemię!

Wraz z Michałem Borejko zwiedzimy zabytkową kopalnię węgla kamiennego "Guido", Skansen Górniczy "Królowa Luiza" oraz historyczny szyb "Maciej".

Miejsca te znajdują się w Zabrzu i są trzema z ponad trzydziestu obiektów tworzących Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, jedną z najciekawszych tras turystyki industrialnej w Polsce i Europie. W zachowanych wyrobiskach, chodnikach i komorach poznamy warunki pracy górników, przejedziemy się zabytkową kolejką, zobaczymy wciąż działające maszyny parowe, a nawet spotkamy kopalnianego ducha, Skarbka...

Natomiast w drugiej części programu wybierzemy się w luksusowy rejs jednym z największych statków wycieczkowych świata, "Pacific Pearl", oraz przejdziemy się po historycznych uliczkach Neapolu.
Zapraszamy również do wzięcia udział w naszym comiesięcznym konkursie organizowanym na stronie internetowej, do wygrania fantastyczny, weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Stylehotels Arsenal Palace, położonym w Chorzowie.

Zapraszamy do oglądania!

Powtórki programu, m.in.:

09 marzec o godzinie 23.30
15 marzec o godzinie 19.30
20 marzec o godzinie 17.00
25 marzec o godzinie 14.30
31 marzec o godzinie 16.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »