Firma » Biznes

Nowe placówki Neolith jako wyraz zaangażowania na rzecz amerykańskiego rynku.

Firma Neolith®, wiodący producent Kamienia Spiekanego, otworzyła niedawno nowe centrum dystrybucyjne o powierzchni 4200 m2 w New Jersey, zapewniając dzięki temu obsługę Nowego Jorku i obszaru trzech sąsiednich stanów, zgodnie z intensywną strategią ekspansji firmy na północnoamerykańskim rynku.

Strategiczne znaczenie Stanów Zjednoczonych

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Otwarcie tego nowego obiektu poprzedziła inauguracja działalności obiektów w Atlancie (Georgia) oraz Miami (Floryda), dzięki czemucałkowita powierzchnia najnowocześniejszych placówek marki powiększyła się o 9500 m2. Tym samym Neolith® zyskała łącznie 35 centrów dystrybucyjnych na terenie kraju w formie bezpośrednio zarządzanych obiektów oraz placówek należących do sieci partnerów, stając się największą siecią dystrybucyjną wyspecjalizowaną w Kamieniu Spiekanym na rynku Stanów Zjednoczonych.

„Jak wskazywaliśmy w naszym planie rozszerzenia działalności, Stany Zjednoczone są dla nas obszarem o znaczeniu strategicznym, dlatego dziś z radością ogłaszamy działania będące wyrazem naszego zaangażowania na rzecz północnoamerykańskiego rynku” – stwierdza José Luis Ramón, CEO Neolith® Group. – „Rynek ten zapewnia nam doskonałe perspektywy wzrostu powyżej 50% w bieżącym roku ze względu na ogromne zapotrzebowanie w zakresie wielu zastosowań, w szczególności w aranżacji kuchni i łazienek oraz projektowaniu wnętrz, które to dziedziny stanowią emblematyczne filary naszej działalności” – dodaje.

Źródło inspiracji dla lokalnych odbiorców

Neolith® pragnie zaspokoić w ten sposób rosnące zapotrzebowanie ze strony społeczności architektów i projektantów wnętrz w kraju, dlatego marka powołała dedykowany zespół projektowy dla rynku Stanów Zjednoczonych i tworzy specjalną gamę projektową, modele oraz kolekcje, pragnąc dostarczyć źródło inspiracji lokalnym odbiorcom.

„To zaledwie początek. Będzie to szeroko zakrojona transformacja, której ogromny potencjał niewątpliwie zamierzamy wykorzystać. Stany Zjednoczone wiodą prym w dziedzinie architektury i projektowania na całym świecie, a Neolith jest ulubioną marką najbardziej wymagających i innowacyjnych architektów i projektantów świata. Cieszymy się z możliwości podjęcia jeszcze bardziej intensywnej pracy, ramię w ramię, projektując i tworząc wyjątkowe przestrzenie mieszkalne. Można to osiągnąć wyłącznie dzięki świadczeniu kompleksowej, doskonałej obsługi zapewniającej najlepsze doświadczenia związane z naszą marką.” – wskazuje James Amendola, wiceprezes Neolith® ds. regionu Ameryki Północnej.

Powyższy argument potwierdzają wyniki ankiety przeprowadzonej przez firmę na całym świecie, w której niemal 90% architektów i projektantów wskazało chęć polecenia marki Neolith® do realizacji opracowywanych projektów ze względu na możliwość łączenia względów projektowych z funkcjonalnością, a także ponieważ jest to najbardziej ekologiczny materiał w swojej kategorii.

Neutralność w emisji dwutlenku węgla

Kamień Spiekany zapewnia niezrównaną wartość, a Neolith® jest niezrównanym dostawcą tego materiału. Podczas gdy światowi liderzy zobowiązują się dziś do ograniczania emisji dwutlenku węgla z myślą o ochronie środowiska, Neolith® z dumą podkreśla, że była pierwszą firmą w swojej kategorii, która osiągnęła status „carbon neutral” dzięki zdecydowanym działaniom na rzecz nieustannego dostarczania najbardziej ekologicznych i najbezpieczniejszych powierzchni, konsekwentnie wspierając koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym. W związku z tym Neolith® każdego dnia wzmacnia swoje programy innowacji i zrównoważonego rozwoju produktów, czego przykładem jest nowa technologia marki NeolEAT oraz skład 90R.

Neolith® to prestiżowy produkt w branży architektury i projektowania wnętrz, uhonorowany niezwykle istotnymi nagrodami, między innymi Architectural Digest Awards, Interior Design Best of the Year, Architectural Record Products of the Year czy Red Dot Awards.

 

 

O Neolith®

Założona w 2009 r. marka Neolith® to wiodący producent Kamienia Spiekanego na świecie. Jako rewolucyjna i innowacyjna powierzchnia architektoniczna o doskonałych właściwościach technicznych, wykonana z surowców w 100% naturalnych, Neolith® idealnie nadaje się do zastosowania podczas realizacji najbardziej wymagających projektów przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych. Zaprojektowane i wykonane w celu zaspokojenia najbardziej rygorystycznych wymogów świata architektury i projektowania wnętrz, tworzywo Neolith® słynie ze swej jakości, wszechstronności, trwałości, elegancji i stylu, a także ekologicznego charakteru i funkcjonalności. Na całym świecie materiał stał się nieodzownym elementem estetyki wszelkiego rodzaju kuchni, łazienki, elewacji, posadzek czy nawet ekskluzywnych mebli projektowanych dla przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, łącząc wyrafinowane wzornictwo z wysoką funkcjonalnością.

Jako firma zaangażowana społecznie, w 2019 r. Neolith® stała się również pierwszym przedsiębiorstwem w swoim sektorze, które osiągnęło neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Obecnie firma realizuje plan ekspansji na kluczowych obszarach geograficznych, takich jak Ameryka Północna, Europa, Chiny i Australia, pragnąc w dalszym ciągu przyczyniać się do tworzenia wyjątkowych przestrzeni i nadzwyczajnych doświadczeń w zakresie ekologicznego wzornictwa funkcjonalnego w ponad 80 krajach, w których prowadzi działalność zarówno w drodze dystrybucji bezpośredniej, jak i za pośrednictwem szerokiej sieci partnerów dystrybucyjnych.

 

# # # #

Strona internetowa: www.neolith.com

Adres e-mail: info@neolith.com

Telefon: +34964652233

Adres: Polígono Industrial Camí Fondo, Supoi 8., C / Ibers 31. 12550 Almazora (Castellón), Spain.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »