Motoryzacja » Samochody

Nowe świece zapłonowe z metali szlachetnych Nittera

Nowe świece zapłonowe z metali szlachetnych Nittera
Zobacz więcej zdjęć »
Niterra, specjalista w dziedzinie zapłonu i elektroniki samochodowej, wprowadziła na rynek kolejne cztery świece zapłonowe z metali szlachetnych. Te wysokojakościowe produkty uzupełnią ofertę marki NGK w zakresie niezależnego rynku części zamiennych (IAM).

Trzy nowe modele świec charakteryzują się zastosowaniem metalu szlachetnego w elektrodzie masy oraz elektrodzie środkowej, co oferuje klientom najwyższą jakość w zakresie produktów klasy Laser Iridium. Cechują się one doskonałą niezawodnością zapłonu, wysoką odpornością na zużycie i optymalną wydajnością. Ponadto do gamy nowych produktów dodano udoskonalony model z metalu szlachetnego - Iridium IX, który poprawia wydajność zapłonu w porównaniu do wersji standardowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Trzy nowe referencje świec zapłonowych NIttera (DILKAR8R9HS, DILKAR6Q8 – wprowadzone we wrześniu zeszłego roku oraz   DILFR6N-T- wprowadzona w lutym 2024) mają zastosowanie w  samochodach marek Renault (Megane 1.8 RS), Toyota (C-HR 1.8 Hybrid, Corolla 1.8 VVTi Hybrid i różnych wersji Prius’a, w tym w tym model hybrydowy Plug-in PHV 1.8) i Lexus (ES i GS).

Czwarta referencja oznaczona symbolem ZFR5BIX została również wprowadzona na rynek w lutym 2024 roku jako udoskonalona jednostka z metali szlachetnych dla istniejącej niklowej świecy zapłonowej ZFR5P-G, która od pewnego czasu znajduje się w asortymencie NGK. Ma ona zastosowanie w samochodach grupy Volkswagen - Seat (Cordoba, Ibiza), Skoda (Fabia) i VW (Polo, Lupo i Fox).

„Po raz kolejny poszerzamy naszą już bogatą ofertę świec zapłonowych z metali szlachetnych NGK, aby obejmowała jeszcze więcej istotnych modeli od czołowych producentów samochodów na świecie. Te nowe pozycje dostarczają klientom rynku części zamiennych produkty o najwyższej jakości, gwarantując doskonałe właściwości zapłonowe, wyjątkową efektywność oraz wysoką trwałość” - powiedział Dawid Pauszek, Manager Technical Support Eastern Europe w Niterra GmbH.

Cztery nowe świece zapłonowe Nittera należą do serii Laser Iridium firmy Niterra, której kluczowym elementem jest laserowo spawany stop irydu na elektrodzie środkowej oraz w większości przypadków platynowy chip na elektrodzie masowej. Zapewnia to optymalną wydajność przez długi okres eksploatacji, w tym stabilną pracę pojazdu na biegu jałowym, doskonałą ochronę przed zanieczyszczeniem, lepszy proces spalania i niższą emisję szkodliwych substancji. Model ZFR5BIX wyposażony został w specjalną technologię - pierścieniową szczelinę, która zapobiega utracie napięcia zapłonu przez osady cząstek węgla. Posiada on również niezwykle cienką, spawaną laserowo elektrodę centralną, która zapewnia wyjątkową wydajność zapłonu.

Te najnowsze pozycje w asortymencie marki NGK pomogą wzmocnić wiodącą ofertę świec zapłonowych na rynku wtórnym i ugruntować pozycję lidera na rynku części zamiennych w zakresie technologii zapłonowych.

Wszystkie nowe produkty są już dostępne w TecDoc i zostały dodane do firmowego katalogu świec zapłonowych do pojazdów z napędem na cztery koła.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ngkntk.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »