Firma » Bankowość

Nowe warunki finansowania dla klientów Getin Leasing

Getin Leasing oferuje przedsiębiorcom możliwość zawierania umów leasingowych na nowych, korzystniejszych warunkach. Dzięki współpracy z EBI, firma zapewnia dodatkowe dofinansowanie na wszystkie przedmioty leasingu dla klientów biznesowych.

Przedsiębiorcy zainteresowani ofertą Getin Leasing mogą teraz uzyskać korzystne warunki finansowania leasingu pojazdów. Klientom, którzy zdecydują się na zawarcie nowej umowy, przysługuje możliwość współfinansowania przyjętych zobowiązań ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Oferta obejmuje wszystkie przedmioty leasingu, z wyłączeniem luksusowych samochodów osobowych i motocykli.

 

Nowe warunki finansowania dla klientów Getin Leasing wynikają z kolejnej umowy między Getin Noble Bank i Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. W listopadzie 2012 r. Bankowi została przyznana kwota w wysokości 50 mln EUR, przeznaczona na rozwój działalności w segmencie SME. Ma to na celu wzmocnienie pozycji rynkowej Getin Leasing, jako spółki zależnej Getin Noble Bank. Inwestycja w segment usług leasingowych jest kolejnym etapem realizacji strategii w zakresie dywersyfikacji działalności biznesowej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące oferty leasingu dostępne na stronie www.getinleasing.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »