Technologie » AGD - RTV

Nowoczesna deska z dwoma silnikami – DGM ES-65

Nowoczesna deska z dwoma silnikami – DGM ES-65
Zobacz więcej zdjęć »
DGM Distribution wprowadza na rynek kolejne urządzenie, służące do poruszania się po mieście. Jest nim pojazd elektryczny ES-65, który umożliwia użytkownikom przyjemną i bezpieczną jazdę.

DGM Distribution wprowadza na rynek kolejne urządzenie, służące do poruszania się po mieście. Jest nim pojazd elektryczny ES-65, który umożliwia użytkownikom przyjemną i bezpieczną jazdę. Istotną zaletą modelu ES-65 jest automatyczne samopoziomowanie, które nie występuje w urządzeniach w tym przedziale cenowym. Deska występuje w dwóch wersjach: białej z kolorowymi elementami oraz czarno-zielonej.

DGM ES-65 to inteligentny sprzęt, którego ruch jest kontrolowany poprzez przechylanie ciężaru ciała. Dysponuje nowoczesnym systemem stabilizacji elektronicznej, który czyni jazdę bardzo prostą, a opanowanie tej zdolności to kwestia kilku minut.  Solidne 6,5-calowe koła  potrafią przezwyciężyć znaczne nierówności, a w razie potrzeby pojazd może pokonać wzniesienie o 18-stopniowym kącie nachylenia. Deska elektryczna  może osiągnąć maksymalną prędkość 10 km/h, przy maksymalnym obciążeniu 120 kg. Z naładowaną baterią można przejechać około 15-20 km, w zależności od obciążenia i warunków drogowych.

Pojazd jest napędzany dwoma silnikami umiejscowionymi w kołach. Każdy o mocy 350W. Zasilanie całości zapewnia wbudowana litowo-jonowa bateria o pojemności 4400 mAh, która gwarantuje długie chwile wspaniałej zabawy. Do pełnego naładowania wystarczy 90 minut, co umożliwia nawet dwugodzinną jazdę.

Pojazd elektryczny DGM ES-65 ma wymiary 58,8x19x18 cm i waży 10 kg. Dobrą widoczność na drodze zapewnia wbudowane oświetlenie LED. W zestawie znajduje się ładowarka.

Cena i dostępność

Deska elektryczna ES-65 jest dostępna w sieci sklepów Auchan od 23 maja bieżącego roku. Cena urządzenia w promocji wynosi 549 PLN do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

DGM Distribution Sp. z o.o.

Jest częścią Grupy DGM z siedzibą w Hong Kongu, obecnej na światowych rynkach od 1997 roku. Dostarczane przez nich rozwiązania docenione zostały już przez klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Hiszpanii i we Włoszech. Firma stale rozszerza sprzedaż marki DGM od Europy przez Stany Zjednoczone do Azji. Rozwijana platforma sieciowa poprawia kompatybilność produktów, aby służyły klientom najlepszymi rozwiązaniami. DGM posiada własne centrum serwisowe w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »