Dom » Budownictwo

Nowość! AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX

Nowość! AWIDOOR Woodec – nowa seria drzwi zewnętrznych od AWILUX
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR została poszerzona o nową, niezwykle efektowną linię - Woodec. 12 nowych modeli drzwi występujących w czterech kolorach to propozycja dla inwestorów poszukujących drzwi w odcieniach drewna, w nowoczesnym wydaniu.

AWIDOOR Woodec – czyli nowa seria drzwi zewnętrznych AWILUX - dzięki pięknym odcieniom drewna i czarnym elementom wykończenia, zjawiskowo wpasowuje się w minimalistyczne fasady oraz proste bryły budynków dominujących w nowoczesnej architekturze. Drewnopodobne okleiny z linii AWIDOOR Woodec stanowią odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne, ale i atrakcyjny, naturalny wygląd rozwiązań oraz precyzyjne wykonanie.

Subtelne drewno

Ze względu na ciepłą barwę, niejednolitą strukturę oraz naturalne wzory materiału, wypełnienia drzwi w odcieniach drewna od lat stanowią wysoce pożądane rozwiązania projektowe, nadające charakterystyczny klimat tradycyjnym, jak i nowoczesnym budynkom. Te atrybuty drewna stały się także inspiracją do stworzenia nowej serii drzwi zewnętrznych AWIDOOR Woodec.  

Znajdziemy w niej cztery kolory  – Woodec Alpine, Woodec Malt, Woodec Concrete oraz Woodec Toffee.

Wejście w klasę premium

Drzwi z linii AWIDOOR Woodec o głębokości zabudowy 90 mm posiadają kontrastujące z subtelnym, drewnianym wypełnieniem ramy w kolorze czerni, które dopełniają pasujące kolorystycznie, czarne pochwyty i akcesoria. W wybranych konfiguracjach, możliwy jest także wybór przeszkleń satinovo, czyli gładkiego, matowego szkła wpuszczającego do wnętrza światło, ale i chroniącego prywatność przebywających we wnętrzu osób.   

Alpejski klimat – Woodec Alpine 

Poszukującym delikatniejszych form nowoczesnego minimalizmu poleca się kolor Woodec Alpine. Chłodne beże ocieplone subtelnymi brązami nadają całości elegancji. Drzwi w odcieniu jasnego, bielonego drewna w połączeniu z odważnymi, czarnymi elementami wyposażenia doskonale odnajdą się w prostych, nowoczesnych projektach, nadając aranżacji delikatności.

Słodkie powitanie w progu – Woodec Toffee

Głębokie barwy toffi, ciemne brązy drewna przebijane delikatnymi beżami - Woodec Toffee stanowi klasyczne rozwiązanie dopasowane do trendów współczesnej architektury. Elegancja i ciepłe kolory ocieplą wizualnie każdą aranżację.

Betonowa siła w drewnianym wydaniu – Woodec Concrete

Surowa elegancja Woodec Concrete  od AWILUX inspirowana jest jednym z popularniejszych materiałów nowoczesnej architektury – betonem. Proste kształty i chłodne barwy to elementy charakterystyczne minimalistycznych aranżacji, które coraz częściej są poszukiwane i wykorzystywane przez inwestorów we współczesnych, luksusowych projektach, a wzbogacone czarnymi aplikacjami nadadzą fasadzie nowoczesności.

Ciepły kolor zbóż – Woodec Malt

Choć nowoczesne projekty zdominowane są chłodnymi barwami, to warto niekiedy je ocieplić. Stąd propozycja wypełnienia Woodec Malt. Subtelne, jęczmienne tony wpływają na elegancję i ponadczasowość drzwi, a naturalne wzory i struktura materiału zjawiskowo prezentuje się w wielu aranżacjach.

Nowa seria drzwi AWIDOOR Prestige Woodec doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i ponadczasowych projektach dzięki wysokiej jakości, drewnopodobnym wypełnieniom oraz kolorystyce, wpisującej się we współczesne trendy architektury. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »