Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nowość Color Club! Wiosenne lakiery Blossoming

Nowość Color Club! Wiosenne lakiery Blossoming
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna, wiosna, ach to Ty… Oczekiwana z utęsknieniem, jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Przywitaj ją wyjątkowo, radośnie, z uśmiechem na ustach, w nowej sukience, z pięknie pomalowanymi paznokciami…

Marka Color Club prezentuje nową, wiosenną kolekcję lakierów Blossoming, której kolory przywodzą na myśl rozkwitające kwiaty. Dołączony, brokatowy Top Coat – Diamond Drops – jest niczym krople porannego deszczu na paznokciach. Niesamowity efekt! Poczuj się jak na łące, wśród przyrody, różnorodnych barw… Zobacz, wiosna już puka do drzwi.

Lakiery do paznokci marki Color Club zostały stworzone z wysokiej jakości składników. Zapewniają wspaniały kolor i połysk, a także są gwarancją trwałości. Lakiery nie zawierają Toluenu, Formaldehydu i DBP.

 

Cena lakieru: 24 PLN

Dystrybutor: Euro Fashion

 

Blossoming, barwy:

  • Hydrangea Kiss
  • Sweetpea
  • Blue-ming
  • Blushing Rose
  • Lavendarling
  • Diamond Drops


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamodus Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »