Technologie » AGD - RTV

NOWOŚĆ: CTouch – nowoczesna tablica interaktywna LCD

NOWOŚĆ: CTouch – nowoczesna tablica interaktywna LCD
Zobacz więcej zdjęć »
Interaktywne tablice LCD to nowość na naszym rynku. Do korzystania z nich nie jest potrzebny projektor, a tablica LCD może w każdej chwili posłużyć jako zwykły monitor do odtwarzania filmów czy prezentacji.

Tablica interaktywna CTouch – bo o niej mowa – wprowadza nową jakość do polskich szkół i jest zdecydowanie warta rozważenia w kontekście kosztów. Nie ma konieczności zakupu projektora, telewizora czy systemu nagłośnienia – wszystkie te funkcje spełni CTouch.

Seria tablic interaktywnych CTouch posiada przekątne paneli LCD od 46" do 82" i korzysta z różnych technologii podświetlenia - zarówno CCFL jak i LED. Wysoka rozdzielczość FullHD (1.920 x 1.080) gwarantuje znakomitą jakość oglądanego obrazu. Zastosowana w nich technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora. Korzystanie z urządzenia jako tablicy interaktywnej jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności z oprogramowaniem dedykowanym do tablic (np. RM Easiteach). Tablice są bardzo proste w obsłudze - aby działały wystarczy podłączyć je do zasilania i portu USB w komputerze - nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki.

Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) zyskujemy możliwość obsługi tablicy przez dwie osoby jednocześnie oraz funkcję rozpoznawania gestów wykonanych na powierzchni tablicy. Tablice interaktywne CTouch posiadają wiele złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele "long-life" o żywotności nawet 50.000 godzin.

Monitory wyposażone są w 4mm wzmocnioną szybę o właściwościach antyodblaskowych, dzięki czemu niezależnie od oświetlenia w pomieszczeniu, obraz widoczny na monitorze jest wyraźny.

Tablice interaktywne CTouch 46” dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej od 11 999 PLN.

Bliższe informacje: www.multimediawszkole.pl

Technologia LCD

  • najnowsza technologia na rynku
  • pozwala korzystać z interaktywnych funkcji oraz standardowego wyświetlacza LCD
  • nie jest wymagane posiadanie projektora
  • jakość obrazu Full HD
  • żywotność do 50.000 godzin

 

 

ViDiS SA,  (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek),  LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

 

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl .

 

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

 

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław   
tel.
(071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01    
e-mail: biuro@vidis.pl

______________________________

 

Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS: Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (1)

  • avatar
    paszamarek 2012-03-25 20:17:25

    Fajne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »