Moda » Odzież

Nowość JUKI DDL-900A – japońska technologia maksymalnej wydajności

Japońska marka JUKI wprowadza na polski rynek nowy model 1-igłowej stębnówki DDL-900A. Urządzenie wyposażono w praktyczne rozwiązanie techniczne, zapobiegające wyciekowi oleju, które zwiększa komfort pracy i wydajność maszyny, a także ułatwia jej konserwację.

JUKI, producent maszyn i urządzeń szyjących, przeznaczonych do odzieży, bielizny, galanterii, a także tapicerki meblowej i samochodowej, wprowadza na polski rynek nowy model 1-igłowej stębnówki DDL-900A, o dużej prędkości i automatycznym obiegu oleju. Urządzenie wyposażono w innowacyjne rozwiązanie, „DRY Oil Pan System", zatrzymujące olej wewnątrz i zapobiegające ewentualnym wyciekom na materiał. Nowa funkcja umożliwia odzyskiwanie i automatyczny obieg oleju wewnątrz maszyny, ograniczając konieczność częstego uzupełniania. Budowa urządzenia oraz zastosowany system umożliwiają zwiększenie maksymalnej prędkości szycia do 5 000 ściegów na minutę.

JUKI DDL-900A wyposażono także w system bezpośredniego napędu ‘direct drive', w którym silnik umieszczony jest bezpośrednio na wale głównym maszyny. Funkcja umożliwia wygodne pozycjonowanie igły w trakcie szycia, a także znaczne ograniczenie wibracji, hałasu oraz mniejsze zużycie energii.

Wbudowany w maszynę panel sterowania umożliwia łatwą zmianę funkcji czy wybór programu szycia. W modelu zainstalowano punktowe oświetlenie LED, oświetlające pole pracy. JUKI DDL-900A posiada automatyczną opcję podnoszenia stopki, programowania ilości ściegów rygla początkowego i końcowego, a także rygiel międzyoperacyjny. Maszyna jest przeznaczona do szycia tkanin średnich i lekkich.

Parametry techniczne:

- Podnoszenie stopki: ręczne 5.5 mm, kolanem: 13mm

- Długość ściegu: 4mm

- Maksymalna prędkość: 5 000 ściegów/min

- System igieł: DBx1 (#14) #9~#18 / 134(Nm90)

- Zalecany olej: JUKI Machine Oil 1 lub 7 (odpowiednik ISO VG7)

- Waga głowicy: 36kgRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »