Dom » Wnętrza

Nowość! Okap jak od jubilera – model Sapphire firmy Ciarko

Nowość! Okap jak od jubilera – model Sapphire firmy Ciarko
Zobacz więcej zdjęć »
Dostojny chłód, przejmująca głębia, wyjątkowa forma i klasyczne piękno – za to właśnie ceniony jest szafir. Jeden z najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych na świecie zainspirował projektantów firmy Ciarko do stworzenia nowego modelu okapu. Sapphire wyznacza nową jakość w świecie designu.

Modern Art – sztuka nowoczesności

 

Okap Sapphire firmy Ciarko przyciąga uwagę unikalną estetyką, nawiązującą do charakterystycznej struktury niebieskiego kamienia. Design urządzenia zrywa z symetrią stosowaną we wzornictwie, a nieregularna forma podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Sapphire to połączenie geometrii i modernistycznego stylu wyrażającego się w przestrzenności, stonowanych barwach i wyrazistych akcentach. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość o szczegół przekładają się na oryginalny design okapu. Model Sapphire firmy Ciarko to nowy przedmiot pożądania!

„A” klasa

Sapphire ze względu na bardzo dobre parametry techniczne należy do klasy efektywności energetycznej A. Okap jest niezwykle wydajny – pracując w trybie intensywnym w ciągu godziny oczyszcza aż 720 m3 powietrza. Przy tak imponujących osiągach pobór energii jest niewielki. Urządzenie nawet na najwyższym biegu pracuje cicho i nie wpływa niekorzystnie na komfort domowników. Sapphire wyposażony jest w timer, intuicyjne sterowanie i efektowne oświetlenie LED, które znacząco poprawia widoczność w tak istotnym miejscu, jakim jest płyta grzewcza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SferaGroupPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »