Technologie » Internet

Nowość: Tablica interaktywna Qomo QWB82OPF w technologii optycznej

Nowość:  Tablica interaktywna Qomo QWB82OPF w technologii optycznej
Zobacz więcej zdjęć »
Producent jednej z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek tablic interaktywnych – Qomo - wprowadza nowe urządzenie. Tablica QWB82OPF korzysta z technologii optycznej i można ją obsługiwać za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika.

Oferuje dwa punkty dotyku co oznacza, że mogą korzystać z niej dwie osoby w tym samym czasie. Jej przekątna robocza to 79”, a powierzchnia jest zarówno suchościeralna, jak i magnetyczna. Tak jak w przypadku pozostałych tablic interaktywnych Qomo, użytkownicy mogą korzystajać z oprogramowania Flow!Works w języku polskim.

Urządzenie jest dostępne w cenie 3299 zł brutto (z VAT). Gwarancja producenta wynosi 3 lata i może być przedłużona do lat 5. Bliższe informacje na stronie www.multimediawszkole.pl

Tablica interaktywna to element zestawu, na który składają się także komputer i projektor multimedialny. Prawidłowo podłączona staje się dużym ekranem dotykowym, który można obsługiwać za pomocą palca, albo dowolnego wskaźnika. Korzystanie z dedykowanych programów i internetu daje niezliczone możliwości interaktywnej nauki i zabawy. Pozwala zapisywać prace i udostępniać je albo archiwizować. Jest narzędziem, które podnosi efektywność nauczania.

Tablica QWB82OPF oferuje wciąż najpopularniejszy format obrazu 4:3, jest urządzeniem HID (ang. Human Input Devices) co oznacza, że służy do wprowadzania informacji do komputera. Jest z nim połączona przez port USB i łatwo rozpoznawalna. Współpracuje z systemami Windows 7, 8, 8.1, 10 bez konieczności instalacji sterowników (kalibracja następuje w systemie Windows).

QWB82OPF może być używana jako klasyczna tablica suchościeralna z matową powierzchnią, która jest również magnetyczna. Jest odporna na uszkodzenia i trwała, a ewentualne uszkodzenie powierzchni nie wpływa na działanie tablicy ponieważ rozwiązania technologiczne znajdują się w ramie.

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, kamery do wideokonferencji, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian wideo –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 
 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »