Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nowość w biletomatach bezgotówkowych w warszawskich autobusach – możliwość doładowania telefonów

Nowość w biletomatach bezgotówkowych w warszawskich autobusach – możliwość doładowania telefonów
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem sierpnia w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach MZA oprócz zakupu biletu i doładowania karty miejskiej, można doładować telefony głównych operatorów sieci komórkowych działających w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Teraz każdy użytkownik telefonu komórkowego z systemem pre-paid może szybko i bezpiecznie doładować swój telefon w autobusie miejskim.
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, aż  54% wszystkich numerów komórkowych funkcjonujących w Polsce działa w systemie pre-paid. Szacuje się, że w stolicy, mieście o największej liczbie ludności w kraju, która jest jednocześnie największym ośrodkiem akademickim, użytkowników telefonów w systemie pre-paid może być nawet ponad milion. Teraz użytkownicy telefonów na kartę takich operatorów jak: T-Mobile, Play, Orange, Plus, Easycall, Papuga, Virgin Mobile, Skype, Lycamobile i Telepin Prepaid, mogą zakupić doładowanie w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach. Obsługa biletomatu jest bardzo prosta i intuicyjna, a płatność kartą bezpieczna i szybka. Twórcy systemu biletomatów bezgotówkowych przewidują szybką popularyzację tej nowej formy zakupu doładowań telefonów pre-paid w stolicy.
Szybko i bezpiecznie
Wszystkie biletomaty bezgotówkowe funkcjonujące w autobusach MZA umożliwiają doładowanie telefonu pre-paid, które jest bardzo łatwe i intuicyjne. Po wybraniu w lewym dolnym rogu ekranu opcji „Moje doładowanie”, należy wybrać z menu operatora i kwotę doładowania, a następnie zapłacić kartą klasyczną stykową z użyciem kodu PIN albo kartą z PayPass i payWave – do kwoty 50 PLN – lub z wykorzystaniem PIN powyżej tej kwoty. Biletomat drukuje kwit z kodem doładowującym do zasilenia telefonu. Średnio cała operacja doładowania telefonu nie zajmuje więcej niż 30 – 60 sekund. Bezpieczeństwo wszystkich transakcji płatniczych w biletomatach bezgotówkowych gwarantuje szereg zabezpieczeń i certyfikatów.
„Nowa forma doładowań telefonów z pewnością szybko znajdzie swoich zwolenników w Warszawie” – przekonuje Grzegorz Lange z firm Mera Systemy i Mera Serwis. „Wygodniej jest kupić doładowanie w biletomacie, jadąc autobusem, niż w kiosku, stojąc w kolejce na dworze w upale, na deszczu czy mrozie. Doładowanie telefonów przez naszą sieć biletomatów może być szczególnie pomocne w dni świąteczne, kiedy trudno jest znaleźć czynny tradycyjny punkt sprzedaży. Poza tym pasażerowie mogą podróż autobusem wykorzystać do zrobienia czegoś pożytecznego, czyli doładowania swojego telefonu. To nowoczesna, szybka i bezpieczna forma zakupów” – dodaje.
Biletomaty bezgotówkowe, w których można teraz również zakupić doładowanie telefonu pre-paid, funkcjonują w 740 warszawskich autobusach MZA. W najbliższej przyszłości sieć biletomatów bezgotówkowych zostanie zwiększona do 1200 sztuk.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.prochniak@globalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »