Technologie » Internet

Nowości w Programie Partnerskim NetArt!

Nowości w Programie Partnerskim NetArt!
Zobacz więcej zdjęć »
NetArt po raz kolejny rozwija Program Partnerski. Już od dziś, każdy z Klientów firmy zyskuje więcej punktów za polecenie usługi, a także może wybrać nowe, atrakcyjne nagrody.

Zmiany w Programie Partnerskim NetArt, to kolejne w tym roku (po modyfikacji oferty serwerów z serii Active), udogodnienia wprowadzone przez firmę.

Do tej pory, punkty Programu Partnerskiego, otrzymywali wyłącznie Klienci polecający usługi zakupione bez promocji. W ramach nowych zasad - punkty PP przyznawane są także użytkownikom polecającym domenę, serwer czy stronę WWW kupione w promocyjnych cenach. Polecenie rejestracji nowego klienta jest premiowane i to aż 40 punktami PP. To rewolucyjne rozwiązanie wśród polskich dostawców usług wirtualnych.

Program Partnerski NetArt opiera się przede wszystkim na docenianiu i gratyfikowaniu użytkowników, którzy aktywnie polecają usługi firmy. Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne i przynosi wyłącznie korzyści. Klienci polecający usługi nazwa.pl swoim znajomym otrzymują punkty, które mogą przeznaczyć na zakupienie lub przedłużenie domeny, serwera bądź strony WWW w serwisie, atrakcyjne gadżety lub oprogramowanie oferowane przez partnerów NetArt. „Główną ideą zmian wprowadzonych w Programie Partnerskim jest zachęcenie obecnych Klientów NetArt do jeszcze większej aktywności w zakresie propagowania i rozpowszechniania korzyści, jakie daje posiadanie usług wirtualnych. To także krok w stronę, użytkowników, którzy do tej pory nie brali udziału w naszym Programie Partnerskim. Mamy nadzieję, iż poszerzenie oferty nagród oraz nowy, atrakcyjniejszy system punktacji, zachęci do uczestnictwa w programie Klientów nazwa.pl” - komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Obecnie uczestnicy Programu Partnerskiego NetArt mają do wyboru aż dwadzieścia atrakcyjnych nagród. Wśród nich można znaleźć gadżety firmowe z logo nazwa.pl (kubek, plecak czy pendrive), program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus, nagrodę pieniężną w wysokości 500zł oraz usługi dostępne w serwisie. Nowością w ofercie PP są profesjonalne głośniki Creative Inspire A100 2 + 1 – idealne do zastosowania zarówno w domu jak i w biurze, które można odebrać za 65 punktów PP (np. za polecenie zakupu  Strony WWW w  promocji "Strona WWW za darmo!"), a także słuchawki stereofoniczne (40 pkt.) przystosowane do odtwarzaczy mp3, mp4 lub iPoda.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »