Technologie » Komputery

Nowy Black Point 21XL

Linia atramentów w rozmiarze XL od Black Pointa wzbogaca się o nowy model – jeszcze wydajniejszy BPH21XL. Produkt pozwala wydrukować aż 820 stron i oszczędzić ponad 70% kosztów wydruku w porównaniu do atramentu w wersji standard oferowanego przez producenta drukarek.

Nowy atrament 21XL od Black Point pod względem wydajności znacznie przewyższa standardowe produkty OEM oraz ich wersje XL. Produkt pozwala wydrukować aż 820 stron. Ten sam produkt oferowany przez OEM w wersji XL wystarcza na wydruk jedynie 475 stron. BPH21XL to w tej chwili najbardziej wydajna 21 na rynku.

Lepsze parametry produktu i atrakcyjna cena oznaczają jeszcze większe oszczędności na drukowaniu dla każdego użytkownika. Koszt wydruku nowym XL-em od Black Pointa to tylko 8 groszy za stronę, natomiast przy użyciu analogicznego atramentu producenta drukarek - aż 20. Za wydruk jednej strony produktem OEM w wersji standard użytkownik musiałby zapłacić aż 30 groszy.

- Reasumując, atrament BPH21XL daje aż 70% oszczędności kosztów wydruku względem produktu oferowanego przez producenta drukarki w wersji standard i 60% w wersji XL - mówi Jacek Bryś, Product Manager w firmie Black Point. - Wydruk strony przy użyciu produktu Black Point w jest niższy o 22 grosze niż z odpowiednikiem w wersji standard oraz o 12 groszy mniejszy niż w przypadku wersji XL- dodaje.

Linia atramentów Black Point XL zadebiutowała na rynku jesienią 2010 r i została nagrodzona godłem ,,Jakości Roku 2010". Pozwala znacznie ograniczać koszty druku - dla całej linii to średnio ponad 50% w odniesieniu do oferty producentów sprzętu.  Aktualnie grupa Black Point XL liczy ponad 20 modeli kompatybilnych z najpopularniejszymi na rynku drukarkami HP, Canon, Brother. Ciągle jest poszerzana o kolejne.

Wszystkie atramenty Black Pointa zostały objęte szerokim pakietem serwisowo-gwarancyjnym,
tj. dożywotnią gwarancją na produkt oraz dodatkową na drukarkę, a także programami umożliwiającymi ich wymianę z pominięciem zbędnych formalności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »