Technologie » Telekomunikacja

Nowy DrayTek dla domu - Vigor 110

Nowy DrayTek dla domu - Vigor 110
Zobacz więcej zdjęć »
W sierpniu 2008 roku w sprzedaży pojawił się nowy Vigor 110 marki DrayTek. Ten niewielkich rozmiarów router służy przede wszystkim użytkownikom domowym. Dzięki przyjaznemu i nieskomplikowanemu interfejsowi konfiguracja urządzenia należy do dziecinnie prostych.

Vigor 110, dostępny w ofercie poznańskiej firmy Brinet, to idealne urządzenie skierowane do użytkowników usługi ADSL, gwarantujące szybki i bezpieczny dostęp do Internetu. Głównymi cechami charakteryzującymi urządzenie są: wbudowany modem ADSL pracujący w standardach ADSL, ADSL2, ADSL2+ oraz port LAN 10/100 Mbit/s pozwalający  na szybką wymianę informacji w sieci globalnej. Do pozostałych funkcji należy interfejs blokowania najpopularniejszych programów P2P oraz komunikatorów internetowych, takich jak: MSN Messenger, Yahoo Messenger, ICQ/AOL, itd.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oprócz podstawowych zabezpieczeń, router posiada możliwość blokowania stron internetowych na podstawie adresów URL, możliwość zdalnej konfiguracji oraz rozbudowany Firewall z filtrowaniem pakietów i ochroną przed atakami DoS.

Vigor 110 doskonale sprawdzi się u użytkowników, dla których najistotniejszymi sprawami są prędkość i bezawaryjność łącza oraz bezpieczny dostęp do Internetu. Dzięki zastosowaniu portu RJ-45, router ten staje się jeszcze bardziej funkcjonalny niż modemy USB oferowane przez operatorów usługi ADSL. Dodatkowym atutem routera Vigor 110 jest bardzo niska cena – 146 zł brutto. Sprzęt objęty jest 24 miesięczną gwarancją. Dostępny jest od sierpnia 2008 roku w ofercie firmy Brinet – wyłącznego  dystrybutora sprzętu DrayTek w Polsce.   

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.brinet.pl oraz www.draytek.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »