Firma » Praca

Nowy dyrektor BRE Banku ds. HR

Nowy dyrektor BRE Banku ds. HR
Zobacz więcej zdjęć »
1 października 2009 r. nowym Dyrektorem BRE Banku ds. Zarządzania Kadrami zostanie Artur Żurek. Tym samym zastąpi Annę Kozińską, która przez ponad cztery lata kierowała obszarem HR.

Artur Żurek jest specjalistą w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, posiadającym wieloletnie doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów z zakresu bankowości, telekomunikacji i mediów, m.in. w Polsce, Czechach, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii.

„Cieszę się, że do naszego zespołu dołączy kolejny wszechstronny menadżer. W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku potrzebujemy osoby, która świeżym okiem spojrzy na działalność Banku w tak  istotnym obszarze, jakim jest zarządzanie kadrami"- mówi Mariusz Grendowicz, prezes zarządu BRE Banku.

„Dziękuję jednocześnie pani Annie Kozińskiej za wieloletnią pracę i wkład w budowanie obszaru HR w banku. Dzięki swojemu zaangażowaniu  i kompetencjom wniosła twórczy wkład w rozwój naszej organizacji" - dodał prezes Grendowicz.

Przez ostatnie trzy lata Artur Żurek pracował w Spencer Stuart, międzynarodowej firmie specjalizującej się w doradztwie personalnym. Odpowiadał za klientów z regionu Europy Środowo-Wschodniej działających w sektorze bankowości, ubezpieczeń, private equity oraz nieruchomości i konsultingu. Wcześniej przez cztery lata zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Banku BPH, gdzie zajmował się obszarem HR oraz projektami w ramach rozwoju strategii i restrukturyzacji. Karierę zawodową rozpoczynał w branży konsultingu strategicznego. Przez ponad 10 lat pracował najpierw w KPMG, a następnie w Boston Consulting Group. Zajmował się również szkoleniem menedżerów.

Artur Żurek jest absolwentem psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył również studia podyplomowe z handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz program rozwoju dla kadry zarządzającej Stockholm School of Economics.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »