Firma » Praca

Nowy Dyrektor ds. Klientów Strategicznych w GAVDI Polska

Na początku sierpnia do zespołu sprzedażowego GAVDI Polska dołączył Wojciech Romanowicz, który objął stanowisko Dyrektora ds. Klientów Strategicznych. Będzie odpowiadał m.in. za rozbudowę sieci kontaktów biznesowych oraz utrzymanie relacji z klientami firmy.

Wojciech Romanowicz posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwiązań wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim. Przez ostatnich 16 lat był związany z firmą UNIT4 (wcześniej TETA S.A.). Zaczynał swoją karierę od pracy konsultanta zarówno w obszarach twardych jak i miękkich rozwiązań HR, a od 2011 roku pełnił tam funkcję Dyrektora Działu Opieki Eksploatacyjnej, odpowiadając m.in. za: budowę strategii sprzedażowej, zarządzanie zespołem menadżerów oraz konsultantów, zarządzanie relacjami z klientami, a także sprzedaż licencji oraz usług. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na którym ukończył wydział Zarządzania i Informatyki, a w 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii broniąc pracę doktorską z zakresu konsolidacji banków.

 

- Cieszę się, że zespół GAVDI został wzmocniony doświadczeniem i kompetencjami Wojciecha. Jestem przekonany, że dzięki niemu uda nam się rozwinąć nasze innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim oraz dotrzeć do nowego grona klientów – mówi Sławomir Stępień, Członek Zarządu i Dyrektor Handlowy GAVDI Polska S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »