Technologie » Internet
Nowy gracz na rynku marketingu w wyszukiwarkach
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
INVISIO od dwóch lat działało w strukturach agencji jako marka, obecnie przekształcone zostało w spółkę zależną. Agencja zajmie się opracowywaniem i wdrażaniem strategii działań firm i marek w wyszukiwarkach, kampaniami w modelu PPC, optymalizacją serwisów pod kątem marketingu w wyszukiwarkach, a także doradztwem i konsultingiem w zakresie skutecznych działań w sieci.
Opiekę nad całością działań agencji obejmie Beata Markowska, wcześniej Account Manager w Positive Power. Markowska przez ponad dwa lata kierowała działem handlowym w agencji interaktywnej AMP Media, współpracując m.in. z takimi firmami, jak: optimus.pl, krus.gov.pl, bron.pl, salonfitness.pl, outletmeblowy.pl, x-kom.pl. Wcześniej zajmowała się również affiliate marketingiem oraz prowadzeniem kampanii AdWords i AdSense w strukturach agencji.
- Dzięki wydzieleniu ich z agencji specjaliści zatrudnieni w obu podmiotach będą mogli bez przeszkód rozwijać swoje kompetencje. Natomiast klienci zwracając się do INVISIO będą mieli pewność, że otrzymają pomoc wyspecjalizowanego w jednej dziedzinie zespołu, mając jednocześnie gwarancję jakości zapewnianą przez wieloletnie doświadczenie Positive Power – mówi Rafael Moucka, Prezes Zarządu Positive Power Sp. z o.o.
Powołanie nowej firmy związane jest z długofalową strategią Positive Power, zmierzającą do budowy portfela wyspecjalizowanych spółek zależnych i ma zapewnić nieustanny rozwój w zakresie dostarczania najwyższej jakości usług skupionych na działaniach w sieci.
Więcej informacji na temat oferty INVISIO znaleźć można na stronie www.invisio.pl
Nadesłał:
PositivePower
|

Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Komentarze (0)