Technologie » Komputery

Nowy Icy Dock MB699VP-B dla dysków SSD NVMe U.2

Nowy Icy Dock MB699VP-B dla dysków SSD NVMe U.2
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszy produkt IcyDock dla dysków SSD NVMe U.2 zapewnia nowy poziom ultraszybkiej pamięci masowej w kompaktowych rozmiarach. ToughArmor MB699VP-V to wzmocniona, w pełni metalowa obudowa na dyski z tacami do wymiany na gorąco, obsługująca do 4 dysków NVMe U.2 SSD w jednej zatoce 5,25”.

Niezliczone opcje w pojedynczej zatoce
MB699VP-B wyposażony jest w wymienne tacki EZ, które można wymieniać na gorąco w całej serii produktów ToughArmor, pozwalając na łatwą wymianę napędów U.2. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony, tace EZ-Slide zostały skonstruowane w pełni z metalu, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo Twojemu cennemu dyskowi SSD zarówno z zewnątrz i wewnątrz urządzenia. Nie tylko tace EZ-Slide zostały wykonane z trwałych metali, cała jednostka jest w pełni metalową konstrukcją, gwarantując, że dyski są bezpieczne w środku urządzenia. Aby w pełni korzystać z prędkości dysków SSD NVMe, każda wnęka wykorzystuje własne złącze miniSAS HD (SFF-8643), maksymalizując przepustowość NVMe U.2 SSD o prędkości 32 Gb/s.

Przydatne funkcje
Technologia Active Power pozwala aktywować każdą diodę LED i wentylator chłodzący tylko wtedy, gdy do obudowy zostanie włożony dysk. Po włączeniu, dwa 40-milimetrowe wentylatory umieszczone strategicznie za tylnym panelem zapewniają przepływ powietrza w całej klatce, chłodząc wszystkie 4 pola efektywnie i wydajnie. Z dwoma podłączonymi wentylatorami i trzema ustawieniami prędkości - wysoką, niską i wyłączoną w zależności od użycia napędu - użytkownik może ręcznie wybrać odpowiednią opcję chłodzenia. Nigdy nie zapomnisz, które napędy przynależą do której zatoki. Dzięki naszym indywidualnym etykietom identyfikującym zawsze wiesz, która taca napędu należy do macierzy RAID lub, który dysk zawiera określone pliki. Swobodnie odłącz i przestaw je, aby lepiej pasowały do konfiguracji lub po prostu je usuń, aby uzyskać bardziej uproszczony wygląd. ToughArmor MB699VP-B obsługuje 15-pinowe kable zasilające SATA z zatrzaskami, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o niezamierzone odłączenie kabli od obudowy. Po podłączeniu kable zostaną zablokowane i pozostaną na miejscu.

Kluczowe cechy:
 • Wytrzymała konstrukcja wykonana w całości z metalu
 • Idealny do trudnych zastosowań, spełnia wymogi dotyczące palności
 • Mieści cztery 2,5-calowe SSD NVMe U.2
 • Obsługuje prędkość transferu NVMe 32 Gb/s
 • Pasuje do każdej zatoki 5,25”
 • Podwójne, 40-milimetrowe wentylatory chronią dyski przed przegrzaniem
 • Znaczniki pozwalają odróżnić dyski w macierzy RAID
 • Technologia antywibracyjna tworzy bezpieczne środowisko dla dysków
 • Technologia Active Power - wskaźnik LED i wentylator zasilany jest tylko wtedy, gdy w wnęce znajduje się napęd
 • System blokady Eagle Hook utrzymuje dyski zabezpieczone w obudowie
 • System wyjmowanych tac ułatwia konserwację
 • Obsługuje NVMe U.2 i wymianę na gorąco
 •  
 • Dystrybutorem Icy Dock w Polsce jest MOSPAN.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »