Dom » Budownictwo

Nowy niwelator obrotowy marki Stanley

Nowy niwelator obrotowy marki Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley poszerza swoją ofertę urządzeń laserowych o obrotowy niwelator FatMax RL350GRN. Ten rotacyjny laser doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac, wymagających wyjątkowej dokładności i dużego zasięgu pomiaru.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadza na polski rynek nowy model obrotowego niwelatora laserowego - FatMax RL350GRN. To urządzenie przeznaczone do pracy wewnątrz i na zewnątrz, znajdujące zastosowanie zarówno przy pracach geodezyjnych, budowlanych, jak i wykończeniowych. Służy do przeprowadzania niwelacji, czyli pomiaru różnicy wysokości pomiędzy wyznaczonymi punktami. Wirujący promień lasera ułatwia precyzyjne wyznaczanie poziomów, pionów i niewielkich spadków, co znakomicie poprawia jakość pracy oraz zwiększa jej wydajność. Urządzenie skraca czas potrzebny na przygotowanie placu budowy, tyczenie pionowe i poziome, przygotowywanie wykopów pod fundamenty, określanie nachyleń terenu w celu odprowadzania wód czy kładzenie posadzek.


W niwelatorze Stanley FatMax RL350GRN zamontowano nowoczesną diodę, emitującą zieloną wiązkę laserową o zasięgu pomiaru dochodzącym nawet do 800 metrów (przy użyciu opcjonalnego detektora laserowego) i lepszej widoczności w porównaniu do powszechnie stosowanych laserów z wiązką czerwoną. Wyposażono go także w elektroniczny system samopoziomujący. Mechanizm ten sprawia, że obsługa urządzenia jest bardzo prosta. FatMax RL350GRN cechuje przy tym bardzo duża dokładność pomiaru - 1,6 mm na 30 m. Niwelator posiada obudowę zgodną z normą IP57, odporną na trudne warunki pogodowe, zapewniającą wodoszczelność i pyłoszczelność. Także dzięki niej, niwelator RL350GRN pozwala na wykonywanie pomiarów w temperaturze od -6° aż do +49° C.


Nowy niwelator firmy Stanley jest zasilany przez akumulator NiMh, umożliwiający pracę przez 11 godzin bez konieczności ładowania. W zestawie do urządzenia znajdują się: statyw do mocowania na ścianie, pilot zdalnego sterowania, płytka lokacyjna, okulary obserwacyjne, skrzynka transportowa oraz ładowarka.

Sugerowana cena:
Obrotowy niwelator laserowy FatMax RL350GRN - 5 350 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »