Dom » Nieruchomość

Nowy obiekt w Panattoni Park Święcice II - 12 000 m² - dla Nagel Group

Nowy obiekt w Panattoni Park Święcice II - 12 000 m² - dla Nagel Group
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Polsce, ukończył inwestycję dla firmy logistycznej Nagel Group. Nowy obiekt o powierzchni 12 000 m² jest pierwszym budynkiem centrum dystrybucyjnego w Panattoni Park Święcice II.

Panattoni Europe ukończył prace budowlane nad obiektem magazynowym dla międzynarodowego operatora logistycznego - firmy Nagel Group. Inwestycja o powierzchni 12 000 m², z możliwością rozbudowy do 15 000 m², powstała w nowym kompleksie Panattoni Park Święcice II i będzie spełniać funkcję nowoczesnego centrum dystrybucyjnego. Dodatkowo, Nagel Group jest najemcą obiektu w Panattoni Park Gliwice I (11 300 m² ) oraz w Panattoni Park Gdańsk (3 500 m² ). Łącznie operator logistyczny korzysta z blisko 27 000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej dewelopera.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Dynamiczny rozwój naszej firmy zadecydował o potrzebie stworzenia nowych centrów dystrybucyjnych", komentuje Robert Katafiasz, Prezes Zarządu Nagel Polska Sp. z o.o. i dodaje: "O wyborze Panattoni Europe na partnera naszych inwestycji zadecydował szereg kryteriów: zdolność do terminowej realizacji projektu, w tym posiadanie wolnych gruntów w ramach istniejących parków logistycznych, potwierdzenie realizacji projektu według specyfikacji technicznej na podstawie standardu Nagel-Group, lokalizację umożliwiającą pracownikom łatwy dojazd oraz dobry dostęp do istniejącej i planowanej sieci autostrad, możliwości rozwoju współpracy w przyszłości, a także poziom kosztów."

Panattoni Park Święcice II to nowo powstały kompleks dystrybucyjny, który docelowo będzie składał się z dwóch obiektów o łącznej powierzchni 20 000 m². Pierwszym z nich jest inwestycją dla Nagel Group. Park został zlokalizowany w okolicy Panattoni Park Święcice I, dzięki czemu w portfolio dewelopera dostępne będzie 53 700 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej w obrębie tych dwóch centrów. Jest to powiat warszawski zachodni, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, niespełna 19 km od centrum stolicy, bezpośrednio przy trasie krajowej numer 2 (E30). Planowany w okolicy węzeł z autostradą A2 łączącą Berlin z Moskwą sprawia, że inwestycja znajduje się w strategicznej lokalizacji.


www.panattoni.pl (http://panattoni.pl/)

Dodatkowe informacje:
Anita Pietrykowska, Panattoni Europe, tel. 22 540 73 02, apietrykowska@panattoni.com
Ewelina Ciuchta, KONKRET PR tel. 508 338 267, e.ciuchta@konkretpr.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »