Gospodarka » Żywność

Nowy rok szkolny – nowy smak 7Days

Nowy rok szkolny – nowy smak 7Days
Zobacz więcej zdjęć »
Na dwa tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego do sprzedaży trafi nowy rogal 7Days Hazelnut z nadzieniem o smaku orzechowo-kakowym.

Informacja prasowa
Warszawa, 23.08.2012

 

 

 

Na dwa tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego do sprzedaży trafi nowy rogal 7Days Hazelnut z nadzieniem o smaku orzechowo-kakowym. Debiutowi nowej kombinacji smakowej będzie towarzyszyła dynamiczna reklama TV z muzycznym hitem!

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka Chipita wprowadza na rynek nowy smak rogala 7Days. „Premiera popularnej przekąski zbiega się z początkiem roku szkolnego i akademickiego i mamy nadzieję, że nowe orzechowo-kakaowe nadzienie przypadnie do gustu głodnym wiedzy i aktywnych zajęć adeptom nauki.”, mówi Alina Baniecka, dyrektor marketingu Chipita Poland.

7Days Hazelnut o smaku orzechowo-kakaowym dołącza tym samym do grona najbardziej popularnych słodkich przekąsek o tym smaku. Opracowana na potrzeby produkcji innowacyjna receptura gwarantuje dostarczenie niezwykłych doznań smakowych konsumentom. Aksamitny krem wykorzystany do nadziewania rogalików został wytworzony z naturalnych orzechów laskowych.

 

Masa netto: 80g

Cena: 2,30 zł

 

 

Sprzedaż produktu będzie wspierana intensywną czteromiesięczną kampanią telewizyjną, kampanią w kinach od września do października oraz działaniami internetowymi.

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Łankiewicz

Agencja 21

katarzyna.lankiewicz@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »