Dom » Architektura

Nowy showroom z kolekcjami Grupy Tubądzin na Florydzie

Amerykanie pokochali płytki Grupy Tubądzin. To już kolejny showroom marki w USA. LuxArt Decor ma w swojej ofercie płyty wielkoformatowe Monolith, kolekcje Macieja Zienia, kolekcje łazienkowe Tubądzin a także kolekcję Cielo e Terra, którą zaprojektowała Dorota Koziara.

Fort Myers to jedno z najładniejszych miast zachodniej Florydy. Położone jest nad Zatoką Meksykańską. Słynie w pięknych plaż, a ulice zachwycają bujną tropikalną roślinnością. Miasto z uwagi na swoje położenie i łagodny klimat cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów poszukujących wymarzonego domu w słońcu południowej Florydy. To właśnie tu powstał showroom LuxArt Decor, salon firmowy Grupy Tubądzin.

Showroom przyciąga uwagę starannie zaaranżowanymi ekspozycjami. Oferuje swoim klientom również możliwość przygotowania projektu architektonicznego.  Wnętrza zaprojektowali architekci z pracowni KXM - Klaudia Gołaszewska, Kinga Grzybowska Marek Grodzicki i Michał Hondo oraz Tomasz Smus architekt Grupy Tubądzin. Uroczystego otwarcia showroomu LuxArt Decor dokonał Amadeusz Kowalski, wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin. Event przyciągnął architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz.

- Inspirowane naturą gresy to obecnie jeden z najmodniejszych trendów, nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Nowy, jeszcze większy rozmiar umożliwia aranżacje przestrzeni, w której jedna płyta wystarcza od podłogi aż do sufitu. Dzięki mniejszej liczbie fug łatwo uzyskać efekt jednolitej ściany. – podkreślał Amadeusz Kowalski.

Amerykanie cenią też kolekcje zaprojektowane przez Macieja Zienia, które wyróżniają się ponadczasową elegancją. Doskonale wpisują się w styl letnich rezydencji.

Salon LuxArt Decor mieści się przy 2543 Crystal Drive w Fort Myers, Florida 33966. Co ciekawe, można się w nim porozumiewać nie tylko po angielsku, ale też po polsku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »