Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowy suplement diety dla kobiet w ciąży

Nowy suplement diety dla kobiet w ciąży
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Verco wprowadziła na rynek swój najnowszy produkt - PregnaPLUS. Suplement diety, PregnaPLUS, to wyjątkowe połączenie kwasów Omega 3 (DHA i EPA), witamin oraz minerałów, skierowanych dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Właściwa dieta ciężarnej jest jednym z podstawowych elementów odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg ciąży. To właśnie zbilansowane odżywianie powinno zapewnić przyszłym mamom potrzebne składniki odżywcze, minerały i witaminy we właściwych ilościach, a ich niedobory powinny być uzupełniane przez odpowiednie suplementy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„W odpowiedzi na najnowsze  zalecenia środowisk ginekologicznych dotyczących suplementacji kobiet w ciąży, wprowadziliśmy nowoczesny preparat  PregnaPLUS , zawierający starannie dobrany zestaw sześciu najważniejszych składników, minerałów, witamin oraz  wysokooczyszczonych i wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3 w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży i matek karmiących” - mówi Product Manager, Agata Chodakowska.

Optymalny i zbilansowany skład preparatu  PregnaPLUS  zamknięty jest w nowoczesnej, małej i łatwiej do połknięcia kapsułce żelowej. „Wielkość kapsułki lub tabletki  często ma ogromne znaczenie dla ciężarnych pacjentek. Problemy z połykaniem,  wynikające na przykład z mdłości ,które dolegają przyszłym mamom na początku ciąży, powodują często odmowę przyjmowania przez nich preparatów zalecanych przez lekarzy. Cieszę się, że na rynku pojawił się taki suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących, który mieści optymalny i zbilansowany skład w jednej, małej kapsułce ” – mówi  Krystyna Lichocka, położna ze Szpitala im. Św. Zofii w Warszawie.

Suplement diety PregnaPLUS zastąpi dotychczasowy preparat firmy Verco – PregnaVIT, będąc jego doskonalszym następcą, zawierającym jeszcze więcej wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3. PregnaPLUS jest wytworzony zgodnie ze standardami i wymaganiami GMP i IFS.  Od stycznia 2010 r. dostępny w aptekach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Humana
http://kidy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »