Technologie » AGD - RTV

Nowy telewizor LCD LG7000 SCARLET II Edition

Nowy telewizor LCD LG7000 SCARLET II Edition
Zobacz więcej zdjęć »
W Polsce pojawił się następny model LG ze stylowej serii telewizorów LCD o rozdzielczości Full HD 1080p.

W telewizorze zamontowano inteligentny sensor, który automatycznie dostosowuje jasność telewizora do zewnętrznego światła, co gwarantuje lepszą jakość obrazu. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić do 69,5 procent energii. Funkcja AV Mode w telewizorze Scarlet LG7000, pozwala zoptymalizować obraz w trybie kinowym, sportowym lub gier. Funkcja Expert Mode pozwala dostroić obraz. Telewizor stosuje 25 elementów dostrajania więcej, niż inne urządzenia tej klasy.

Zaawansowana technologia TruMotion 100 Hz w połączeniu z panelem ISP pozwalają wyeliminować rozmycie obrazu w ruchu i gwarantują szybszą reakcję na zmiany barw nawet podczas scen charakteryzujących się dużą dynamiką. Z kolei technologia 24p Real Cinema pozwala wyświetlać filmy HD z szybkością 24 klatek na sekundę - tak, jak były nagrywane. W trybie kinowym czas reakcji wynosi 2,7 ms.

Kontrast dynamiczny 50 000:1 gwarantuje głębszą czerń, jaskrawszą biel i żywsze kolory.

Niewidoczne głośniki

W telewizorze Scarlet LG7000 zastosowano także niewidoczne głośniki. Głośniki są wbudowane w krawędź obudowy telewizora. Dzięki temu, urządzenie jest pozbawione tradycyjnych membran i krat. Takie rozwiązanie zapewnia czysty i bogaty dźwięk, a jednocześnie nie wpływa na ogólny wygląd urządzenia.

Technologia LG Clear Voice dostraja dźwięk by podkreślić ludzki głos i zredukować hałas. Uzyskano to dzięki wzmocnieniu częstotliwości ludzkiego głosu (100 Hz - 12 kHz).

Złącze USB 2.0 ułatwia dostęp do plików MP3 i pozwala podłączyć do telewizora czytnik kart, telefon komórkowy czy aparat fotograficzny. Dzięki temu, można utworzyć pokaz slajdów z plików JPEG -jest to cecha charakterystyczna dla urządzeń LG. Cztery porty HDMI 1.3 umożliwiają w pełni cyfrowe połączenia audio i wideo z urządzeniami takimi, jak odtwarzacze DVD, dekodery telewizji kablowej i konsole do gier. Dzięki temu można uniknąć wszelkich zakłóceń i uzyskać lepszy obraz.

Jest bluetooth

Telewizor Scarlet LG7000 został wyposażony w łącze Bluetooth, które daje wiele możliwości zastosowania. Dzięki temu rozwiązaniu, dźwięk z telewizora można odbierać za pośrednictwem słuchawek Bluetooth, nie przeszkadzając innym osobom w pomieszczeniu. Łącze Bluetooth w TV jest także kompatybilne z telefonami komórkowymi i dzięki niemu można wyświetlać np. pliki JPG na telewizorze.

Wyrafinowane wzornictwoNowy LG7000 został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego wystroju wnętrza. Czerwone elementy wyrazistej linii bocznej, delikatna stylistyka przycisków regulacji kanałów i głośności oraz błyszczące, czarne wykończenie dodają klasy. Pulsująca dioda LED, dotykowy przycisk zasilania, krystaliczne materiały oraz elegancki kształt robią wrażenie.

Dane techniczne:

lRozdzielczość Full HD 1080p
lTruMotion 100 Hz
lKontrast dynamiczny 50 000:1
lInteligentny czujnik (Inteligent Sensor)
lTryb 24p Real Cinema
l4* HDMI (1.3 Deep Color)
lNiewidzialne głośniki
lFunkcja AV Mode (tryb: kinowy, sportowy, gry)
lTechnologia Expert Mode / ISF Ready*
lBluetooth
Sugerowane ceny:

 • 32 cale - model 32LG7000 - 2999 PLN
 • 37 cale - model 37LG7000 - 4299 PLN
 • 42 cale - model 42LG7000 - 5199 PLN
 • 47 cali - model 47LG7000 - 7499 PLN
 • 52 cale - model 52LG7000 - 9999 PLN


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (2)

 • dinrox
  dinrox 2009-01-09 01:25:54

  bardzo mi sie podoba design, szkoda tylko że jeszcze mnie nie stać na taki telewizorek

 • admusy
  admusy 2009-01-09 01:22:27

  Jak za tą cenę to rzeczywiście ma mnóstwo funkcji. Dobrze współpracuje ze wszystkimi zewnętrznymi urządzeniami i jest prosty w użyciu.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »