Technologie » Komputery

Nowy zestaw do Brothera w rozmiarze XL

Dwukrotnie wyższa wydajność i tylko 2 grosze za wydruk jednej strony – to cechy szczególne nowego zestawu kolorowych atramentów BPBLC1240XL, które na rynek wprowadza marka Black Point. Komplet przeznaczony jest do bezprzewodowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Brother.

Najnowszy zestaw marki Black Point jest przeznaczony do nowej serii atramentowych, bezprzewodowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 oraz A3 marki Brother. Tusze BPBLC1240XL kompatybilne są z drukarkami DCP-J525W, DCP-J725DW, DCP-J925DW, MFC-J430W, MFC-J5910DW, MFC-J625DW, MFC-J6510DW, MFC-J6910DW, MFC-J825DW.

 

Black Point konsekwentnie poszerza ofertę kolorowych atramentów. Najnowszy zestaw do popularnych urządzeń biurowych gwarantuje rekordowe oszczędności użytkownikom, a przy tym zapewnia bardzo wysoką jakość kolorowych wydruków -  mówi Piotr Drzewiecki menedżer produktu Black Point SA.

 

Wszystkie kartridże z kompletu BPBLC1240XL drukują po 1200 stron – dwukrotnie więcej niż atramenty producenta sprzętu. Za każdą stronę z Black Pointem użytkownik zapłaci tylko 2 grosze. Tymczasem koszt druku czarnym tuszem producenta to 15 groszy, a kolorowym 10 groszy.

 

Stabilne parametry najnowszych atramentów potwierdzają normy ISO. Wydajność zestawu BPBLC1240XL została sprawdzona zgodnie z normą ISO 24711:2006. Produkty zostały objęte najszerszym na rynku pakietem gwarancyjnym, który obejmuje atrament i drukarkę.

 

Zestaw BPBLC1240XL to kolejna kolorowa nowość w ofercie Black Pointa. Producent w ostatnim czasie wprowadził na rynek zestawy do drukarek atramentowych marki HP (BPH704XL i BPH364XL), opłacalne MULTIPAKI do Epsona (BPET01295CMYK) i Canona (BPC8CMYK i BPC521CMYK) oraz laserowe zestawy kartridży do kolorowych drukarek marki Brother (LCBPBTN135CMYK) oraz HP (LCBPHCP1525CMYK).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »