Technologie » AGD - RTV

NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie

NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach od 9 do 12 lutego 2016 r. NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie w Holandii. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

Cyfrowe ekrany informacyjne oraz wyświetlacze są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi komunikacji wykorzystywanych przez media, a popyt na nie stale rośnie. NSG Group oferuje obecnie najszerszą gamę trwałych, pirolitycznych, hartowalnych, powlekanych produktów szklanych, które świetnie nadają się do wszelkich zastosowań w cyfrowych nośnikach informacyjnych oraz ekranach dotykowych. Produkty NSG TEC™ znakomicie sprawdzają się jako tafle pokrywające ekrany dotykowe, w których wymagana jest powłoka TCO.

Na targach NSG Group zaprezentuje monolityczne szkło Pilkington OptiView™, które redukuje odblaski pojawiające się na ekranach telewizorów, monitorach komputerów, płaskich tablicach, przezroczystych elementach samolotów, a także na elektronicznych wyświetlaczach. Wysokoefektywna powłoka redukuje odbicia od zewnętrznej powierzchni do < 1%, zapewniając jednocześnie wysoką przepuszczalność światła. Laminowane szkło Pilkington OptiView™ Protect z antyrefleksyjną powłoką zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje szkło laminowane tj. gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo. To antyrefleksyjne szkło oferuje wiele korzyści dla zewnętrznych zastosowań Digital Signage w tym wysoką przepuszczalność światła, niską refleksyjność, neutralny kolor i blokowanie promieniowania UV.

Nowym szkłem z gamy produktów z powłoką antyrefleksyjną, jakie będzie można zobaczyć na targach jest Pilkington OptiView™ Ultra. Substratem nowego produktu jest szkło z niską zawartością żelaza, które zapewnia wysoką przepuszczalność światła i doskonałe odwzorowanie barw. Szkło jest dostępne w wersji monolitycznej oraz laminowanej Pilkington OptiView™ Ultra Protect. Nowe szkło nie przewodzi elektryczności, dlatego doskonale nadaje się do pojemnościowych ekranów dotykowych.

NSG Group przedstawi również nowe lustrzane produkty przeznaczone do ukrycia wyświetlaczy cyfrowych Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50. Pokryte wysokorefleksyjną lustrzaną powłoką ukrywają cyfrowe wyświetlacze i ekrany telewizorów, kiedy są wyłączone. Ich obraz staje się widoczny dopiero po włączeniu, natomiast, gdy są wyłączone szyby Pilkington MirroView™ i Pilkington MirroView™ 50/50 wyglądają jak zwykłe lustro.

Dodatkowo na targach będzie można zobaczyć gamę produktów niepowlekanych, do których należy m.in. Pilkington Optiwhite™. Jest to superbezbarwne szkło o obniżonej zawartości żelaza, które świetnie sprawdza się w zastosowaniach wymagających transparentności i zachowania czystości barw. Z kolei Ultra Fine Flat Glass, NSG UFF™ (grubość od 0,33 mm do 1,1 mm) to wysokiej jakości ultracienkie szkło do cyfrowych wyświetlaczy LCD, smartfonów i tabletów. Najnowszym produktem tej gamy, jaki NSG Group zaprezentuje na targach jest ultracienkie szkło NSG glanova™ z przeznaczeniem na rynek zastosowań cyfrowych, które zostało specjalnie zaprojektowane w celu uzyskania optymalnej charakterystyki wytrzymałościowej w procesie hartowania chemicznego.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli również okazję zobaczyć powerglass® – wysokiej technologii szkło laminowane z wbudowanymi diodami świecącymi produkowanymi przez Glas Platz. Produkt oparty na szkle NSG TEC™ jest dostępny w maksymalnych wymiarach 1200 x 3200 mm i grubościach 4 i 6 mm.

To tylko kilka z wysokoefektywnych wyrobów ze szkła, które będzie można zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-H380 na targach ISE 2016 w Amsterdamie.

Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digitalsignageRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »