Rozrywka i wypoczynek » Sport

Number One Cup z Gdańska do Bristolu w Anglii

Number One Cup, turniej piłki nożnej, który w grudniu ubiegłego roku organizował gdański Hotel Number One, tym razem zawitał do Bristolu w Anglii. W ramach rozgrywek pokazowych 30 marca rywalizowało 20 drużyn z całej Europy, w tym z Polski. Uczestnikami byli zawodnicy urodzeni w 2007 roku.

30 marca w angielskim Bristolu odbył się turniej Number One Cup UK Edition. Sportowe widowisko przeznaczone było dla graczy urodzonych w 2007 roku. W wydarzeniu wzięło udział 20 drużyn z całej Europy, w tym 3 polskie ekipy: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław oraz Arka Gdynia.

Zaledwie kilka miesięcy temu, na początku grudnia 2018 r. odbyła się polska edycja turnieju. Pomysłodawcą i organizatorem był gdański Hotel Number One. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród kibiców, a jego organizacja spotkała się z aprobatą zarówno ze strony uczestników, jak i partnerów oraz mediów. Przychylne recenzje sprawiły, że rozgrywki przeniesiono także poza granicę kraju. Hotel Number One został sponsorem tytularnym bristolskiego turnieju. Organizatorem wydarzenia była natomiast firma Live Adventure oraz jej właściciel, Dawid Kowalski.

Pierwsze miejsce w rozgrywkach przypadło drużynie z Portugalii – Sporting Lizbona. Wysoką, drugą lokatę wywalczyła polska ekipa Zagłębia Lubin. Finałowy Turniej Number One Cup 2019 odbędzie się pomiędzy 29 listopada a 1 grudnia w Gdańsku.

Bardzo się cieszymy, że Number One Cup wykroczył poza granice Polski i trafił aż do Anglii. Organizując wydarzenie nie spodziewaliśmy się, że rozgrywki będą organizowane za granicą – jest to dla nas pozytywne zaskoczenie, ale też świetna przesłanka na przyszłość. Na pewno czeka nas jeszcze wiele sukcesów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i liczymy zarówno na świetna formę uczestników, jak i wysoką frekwencję kibiców podczas grudniowego turnieju finałowego w Gdańsku” – komentuje Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Number One.

Więcej informacji o turnieju znajduje się na www.facebook.com/NumberOneCupGdansk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »