Technologie » Telekomunikacja

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę, 3 października, w godzinach 10:00-15:00 w Ogrodzie Saskim w Warszawie odbył się 6. piknik rodzinny pod hasłem „Jarmark kreatywności”.

Po raz drugi partnerem spotkania organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, w ramach kampanii społecznej „Starość też Radość”, była firma Emporia Telecom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Organizator Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” oraz organizacje skupione wokół Forum 50+ przygotowały wiele atrakcji dla odwiedzających. Na scenie w parku przeplatały się występy formacji dziecięcych oraz chóry z repertuarem pieśni patriotycznych, ale również szlagierów międzywojennej Warszawy. Odwiedzającym piknik, którzy zdecydowali się na udział w konkursach wręczono atrakcyjne nagrody, w tym telefony komórkowe Emporia, dostosowane do potrzeb osób starszych. Celem pikniku była przede wszystkim edukacja na temat aktywizacji ruchowej, informowanie o dostępnych formach edukacji i promocji zdrowia. Fundacje obecne na festynie zachęcały do wspierania samotnych osób starszych, wolontariatu 50+ oraz prezentowały środowiska skupiające kobiety i emerytów.

Na stanowisku Emporia seniorzy mogli zapoznać się z asortymentem telefonów producenta i przede wszystkim wypróbować ich funkcjonalność, która jest zaprojektowana specjalnie z myślą o nich. Wszystko to odbyło się w rozmowach przy kawie z ambasadorką marki Panią Jadwigą Ślawską-Szalewicz. Zgodnie z tradycją wolontariusze Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” wręczali osobom starszym w dniu ich święta czerwone róże z życzeniami.

Informacje o firmie emporia:

Emporia Telecom to założona w 1991 roku prywatna firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje telefony komórkowe dla konsumentów w wieku 60 lat i powyżej. Emporia Telecom jest synonimem prostej komunikacji bez barier. Zamiast natłoku funkcji klienci zyskują łatwiejsze kontakty z bliskimi. Dział badań i rozwoju emporia, zatrudniający jedną trzecią ze 100-osobowego personelu firmy, wykorzystuje technologię do uproszczenia skomplikowanych procesów, aby komunikacja była przystępna dla każdego. Wszystko to wyłącznie po to, by zaspokoić potrzeby pokolenia seniorów. Emporia Telecom, austriacka firma z siedzibą w Linz, to globalny lider rynkowy i technologiczny w segmencie telefonów komórkowych dla starszych osób. Produkty emporia dostępne są już w 22 krajach.

Kontakt dla mediów

Monika Konieczna, Account Manager Agencja 21 tel. +48 22 511 13 80 kom.: +48 601 930 488 E-mail: monika.konieczna@agencja21.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »