Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Obieżyświat – 20 lat programu

Obieżyświat – 20 lat programu
Zobacz więcej zdjęć »
Najpopularniejszy program kanału Travel Channel świętuje swoje urodziny! Dokładnie 20 lat temu, w październiku 1992 wyemitowano pierwszy odcinek programu „Obieżyświat”.

Przez tak długi okres grono fanów programu nieustannie powiększa się, cykl zdobył już mnóstwo nagród, a prezenterzy „Obieżyświata” stali się dla wielu widzów wielkimi idolami i na pewno w niejednej osobie odkryli podróżnika.

Z okazji 20. urodzin programu, w każdy październikowy weekend na antenie Travel Channel będzie można obejrzeć najlepsze wyprawy „Obieżyświata” z różnych lat. Oprócz materiałów archiwalnych zobaczymy również premierę zupełnie nowych odcinków zatytułowanych „Obieżyświat – maraton dookoła świata” oraz materiały z powstawania cyklu pt. „Obieżyświat – kulisy programu”. Powrócą też dawno niewidziani prezenterzy: Ian Wright, Justine Shapiro i Megan McCormack, którzy ponownie ruszą w drogę. Zaczniemy od wyprawy Justine wzdłuż legendarnej amerykańskiej drogi Route 66. Po niej pałeczkę przejmie Brianna Barnes, która wybierze się do Ameryki Południowej, a następnie Zay Harding odwiedzi archipelag wysp Pitcairn na Pacyfiku. Megan przemierzy Chiny i dotrze między innymi na gigantyczny bazar w mieście Kaszgar. Jak zawsze nieustraszona Holly Morris będzie podróżować przez Turkmenistan i Azerbejdżan, a Ian Wright dokończy tę niezwykłą podróż na trasie Stambuł – Wiedeń. Taka wspaniała epicka wyprawa możliwa jest tylko w programie „Obieżyświat”. Sto lat!

 

Oglądaj specjalne wydania programu „Obieżyświat” w każdy weekend października
od godz. 19:00 tylko na Travel Channel!

 

„Obieżyświat – kulisy programy” 14 października, o godz. 19:00!

 

„Obieżyświat – maraton dookoła świata” od 21 października w każdą niedzielę, o godz. 19:00!

Więcej na stronie www.travelchanneltv.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »