Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Odkryj "Niebieski Kontynent" z ekipą Travel Channel

Odkryj "Niebieski Kontynent" z ekipą Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Intryguje Cię podwodny świat, jesteś ciekaw jakie istoty zamieszkują bezkresy głębin niedostępnych dla ludzi oraz jak wygląda dzień człowieka, który całe życie spędził nad Pacyfikiem? Jeżeli tak to z przyjemnością obejrzysz program Niebieski Kontynent.

W nowej serii poznamy Kamilę Anderson, która wyruszy w daleką podróż w celu poznania tajemnic jakie skrywa Pacyfik. Naszą prezenterkę od dawna intryguje ten podwodny świat. Trudno się  dziwić, powierzchnia Oceanu Spokojnego jest większa niż powierzchnia wszystkich lądów na kuli ziemskiej.

Aby znaleźć odpowiedzi, które nurtują Kamilę nasza bohaterka podąży ścieżką pierwszych osadników i postara się wyjaśnić dlaczego ludzie decydowali się wyruszyć w bezkres wód, do miejsca, którego istnienia nie mogli być nawet pewni. Pierwsi podróżnicy często zostawiali rajskie wyspy za sobą. Kamila zastanawia się czy takie raje na ziemi nadal istnieją. Nigdy nie uciekająca od rozmów i potrafiąca zaskarbić sobie każdego Kamila pozna ludzi nadmorskich regionów, by posłuchać o triumfach przeszłości, problemach teraźniejszości i nadchodzącej przyszłości. Odkryje, że tamtejszą ludność z ich wyspami łączy niesamowita więź. Wszyscy są niesłychanie mili, uczynni i wielkoduszni.

Zapraszamy do oglądania programu od 23 listopada o godzinie 21.00. Naszą przygodę zaczniemy w Papui Nowej Gwinei, gdzie Kamila będzie uczestniczyć w ceremonii tańca wojowników, a także odwiedzi wyspę Tetepare, gdzie przekona się, że istnieje coś takiego jak żółwiowe rodeo. W Fidżi i Vanuatu natomiast pozna najmłodszego z wodzów Fidżi by później spędzić trochę czasu na nauce o pierwszych osadnikach i zobaczyć jak na Wybrzeżu Koralowym dba się o podwodne środowisko.

Powtórki programu, m.in.:

24 listopada o godzinie 01.00

28 listopada o godzinie 19.00

29 listopada o godzinie 00.00

30 listopada o godzinie 20.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »