Motoryzacja » Moto Serwis

Odmrażacz do zamków i odmrażacz do szyb samochodowych

Odmrażacz do zamków i odmrażacz do szyb samochodowych
Zobacz więcej zdjęć »
Zimowy poranek. Wybiegasz z domu, spieszysz się do pracy, a gdy przez zaspy śniegu przebijesz się do własnego samochodu okazuje się, że… nie możesz się do niego dostać. Przejrzyste dotąd szyby pokryte są grubą warstwą lodu. To „zimowe atrakcje", na które kierowca powinien być zawsze przygotowany.

Z pomocą przychodzi „Pan Samochodzik”, który na zimową aurę oferuje odmrażacz do zamków oraz odmrażacz do szyb samochodowych.

Producent kosmetyków marki „Pan Samochodzik”, wprowadza na rynek dwa profesjonalne produkty: środek odmrażająco-konserwujący ułatwiający otwieranie zamków oraz odmrażacz do szyb samochodowych, który błyskawicznie usuwa lód i szron.

Linię zimowych kosmetyków marki „Pan Samochodzik” wyróżnia charakterystyczny dla mroźnej aury intensywny błękit, przełamany głęboką czerwienią sportowego bolidu, który sugeruje szybkość i skuteczność działania preparatów. Aplikacja produktów zabiera nie więcej niż kilka sekund, dzięki czemu idealnie nadają się one do użycia w garażu, przed domem czy na parkingu – w każdym momencie mroźnych, zimowych dni.

Odmrażacz do zamków

Dzięki nowemu odmrażaczowi do zamków marki „Pan Samochodzik”, potrzebujemy jedynie kilku chwil, aby zamek samochodu był ponownie całkowicie sprawny. W  przeciwieństwie  do „tradycyjnych” metod takich jak woreczek z ciepłą wodą czy zapalniczka, profesjonalny odmrażacz firmy Achtel nie niszczy zamka i jest całkowicie bezpieczny dla samochodu. Dzięki właściwościom konserwującym chroni odmrażane powierzchnie, możemy więc na zawsze zapomnieć o powtórnym  zamarzaniu  i  rdzewieniu.  Preparat można stosować profilaktycznie przed dłuższym pozostawieniem samochodu na parkingu, gdy temperatura oscyluje wokół 0o C.
Odmrażacz do zamków marki „Pan Samochodzik” zamknięty jest w poręcznym, niewielkim pojemniczku, który z powodzeniem nosić można w kurtce czy w torebce.  Odpowiednie zakończenie zbiorniczka pozwala na równomierne rozprowadzenie, dzięki czemu specyfik dociera do najtrudniej dostępnych miejsc. To obowiązkowa pozycja w zimowym „niezbędniku” kierowcy.

Odmrażacz do szyb samochodowych

Kiedy temperatura spada poniżej zera, kierowcy rozpaczliwie starający się usunąć ze swoich pojazdów śnieg i lód są powszechnym widokiem. Większość z nich usiłuje radzić sobie z zimowymi niespodziankami za pomocą plastikowych skrobaczek. Ten sposób zabiera wiele czasu, wymaga od kierowców wysiłku, a dodatkowo stwarza ryzyko porysowania szklanych powierzchni. Stosując nowy odmrażacz do szyb samochodowych marki „Pan Samochodzik”, oszczędzamy cenny czas i nerwy.

Nowy preparat marki „Pan Samochodzik”  w mgnieniu oka usuwa lód i szron z szyb samochodowych, reflektorów, lusterek i wszelkich szklanych powierzchni, dzięki czemu stają się lśniące i przejrzyste. Czyste szyby bez smug i refleksów decydują zaś o doskonałej widoczności, która jest niezbędna dla bezpiecznej podroży i eksploatacji pojazdu zimą.

Dzięki odmrażaczowi do szyb marki „Pan Samochodzik” usunięcie lodu ze szklanych powierzchni jest prostą i sprawną czynnością. Wystarczy spryskać zamrożoną szybę, a lód w krótkim czasie spłynie wraz ze środkiem. W przypadku ekstremalnie niskich temperatur, można użyć szmatki, by usunąć wszelkie pozostałości. Ten krótki zabieg nie tylko profesjonalnie usuwa  lód i szron, ale również odpowiednio odtłuszcza szyby, zapobiega ponownemu zamarzaniu wody oraz gromadzeniu się zanieczyszczeń, pozostawiając przy tym przyjemny, delikatny zapach.

Cena:
Odmrażacz do zamków „Pan Samochodzik”: 4,50 zł
Odmrażacz do szyb „Pan Samochodzik”: 9 zł

Zapraszamy na stronę internetową producenta: www.achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »