Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Odwiedź fabrykę Slime – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Odwiedź fabrykę Slime – bezpłatne warsztaty dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę 22 lutego na dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim czeka mnóstwo zabawy. Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” przekonają się, że nauka może służyć dobrej zabawie i samodzielnie wykonają popularną zabawkę slime. Wstęp wolny.

Chemia po raz kolejny zagości w Centrum Handlowym Auchan Swadzim. Podczas drugiego spotkania z cyklu pt. „Akademia małych odkrywców”, które odbędzie się 22 lutego, najmłodsi przekonają się, że dzięki chemicznym doświadczeniom można dobrze się bawić!

Tego dnia minilaboratorium w pasażu galerii handlowej zamieni się w fabrykę popularnych slime'ów. Dzieci dowiedzą się wszystkiego na temat reakcji chemicznej, dzięki której powstają te elastyczne zabawki. Przekonają się, jakie składniki sprawiają, że slime ma formę umożliwiającą jego rozciąganie. Uczestnicy spotkania będą mogli poznać trzy sposoby tworzenia slime. Powstaną takie, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury, zabawki z błyszczącym brokatem, a także slime’y, w skład których wejdzie także pianka do golenia i kulki styropianu. Wszystkie zabawki będzie można umieścić w specjalnych pojemnikach i zabrać potem do domu.

Uczestnicy spotkań z cyklu „Akademia małych odkrywców” w Centrum Handlowym Auchan Swadzim będą mogli również zbierać pieczątki w specjalnym indeksie. Za udział w 4 spotkaniach będzie można zdobyć piórnik, za udział w 6 zajęciach – mały zestaw plastyczny, a w 8 spotkaniach – duży zestaw plastyczny. Te dzieci, które będą obecne na wszystkich 12 spotkaniach, otrzymają zestaw naukowy „Mały geniusz”. Indeksy będzie można otrzymać podczas sobotniego spotkania.   Spotkanie pt. „Fabryka slime” w ramach „Akademii małych odkrywców” odbędzie się 22 lutego w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. Zajęcia odbywają się od godziny 12:00 do godziny 17:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »