Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Odwiedź największe metropolie świata wraz z Travel Channel

Odwiedź największe metropolie świata wraz z Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Od maja na antenie Travel Channel pojawią się nowe odcinki Megalopolis. Program pokazuje jak duże miasta radzą sobie z coraz większym napływem nowych mieszkańców, którzy po latach rezydowania na terenach wiejskich przeprowadzają się do miast.

Każdego roku miliony ludzi przenoszą się z terenów wiejskich do miast. Alexandra Leroux przekona się jak coraz bardziej rozrastające się megalopolis radzą sobie z tym napływem nowych mieszkańców. Jedną z takich szybko rozwijających się metropolii jest Stambuł, który liczy już 12 milionów mieszkańców, i stanowi połączenie tradycyjnej kultury arabskiej z nowoczesną, liberalną cywilizacją europejską. Alexandra odwiedzi zarówno stare, jak i nowe zakątki Stambułu, aby uzyskać jak najpełniejszy obraz tego miasta paradoksów i kontrastów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Później przyjdzie kolej na Chicago, trzecie co do wielkości miasto Stanów Zjednoczonych, które uważane jest za bardzo przyjazne i dobre do życia. Na ulicach tego miasta można spotkać mieszkańców z pochodzenia afro amerykańskiego, europejskiego oraz azjatyckiego. W rezultacie na każdym rogu mamy do czynienia z inną kulturą, tradycjami jak i stylami muzycznymi.  

Prezenterka odwiedzi też Seul, czwarte pod względem zaludnienia miasto świata, z populacją sięgającą 22 milionów ludzi. Czy Seul może konkurować np. z Nowym Jorkiem czy Tokio? I jak żyje się jednostce w wielkich „ludzkich mrowiskach”, zwanych megalopolis? Odpowiedzi szukaj w programie.

 

„Megalopolis” tylko na antenie Travel Channel. Premiera 15 maja 2012 o godzinie 20:00.

 

Powtórki programu, m.in.:

 

16 maja o godz. 14:00

17 maja o godz. 09:00

19 maja o godz. 21:00

20 maja o godz. 08:00

22 maja o godz. 20:00

23 maja o godz. 14:00

29 maja o godz. 20:00

30 maja o godz. 14:00

  Więcej informacji na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »