Dom » Budownictwo

Odznaczenia państwowe dla pracowników Sopro!

Odznaczenia państwowe dla pracowników Sopro!
Zobacz więcej zdjęć »
Miło nam poinformować, że w dniu 24.09.2013 roku, w siedzibie Zakładu produkcyjnego Sopro Polska w Nowinach pod Kielcami, w obecności gospodarza obiektu, Dyrektora Zarządzającego Sopro Polska

- Pana Aleksandra Barszcza, odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych  zasłużonym pracownikom budownictwa.

  Miło mi donieść, że wśród wyróżnionych znalazło się trzech długoletnich pracowników Sopro Polska . Złotym medalem , przyznawanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polski  Pana Bronisława Komorowskiego zostali odznaczeni: Andrzej Kowalczyk i Janusz Krzywdziński, zaś srebrnym -  Leszek Kania. Warto podkreślić, że wyróżnieni Panowie to pracownicy produkcyjni zakładu w Nowinach.

To zaszczytne wyróżnienie wręczał osobiście Pan Piotr Styczeń - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Swoja obecnością zaszczycili nas również Prezes Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa prof. Stefan Góralczyk oraz Przewodniczący Związku Zawodowego "Budowlani" - Pan Zbigniew Janowski. Wśród zaproszonych gości pojawili się Prezesi i Dyrektorzy Zarządzający największych firm budowlanych w Polsce.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »