Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Oglądaj relacje z "Najlepszej podróży" tylko na Travel Channel!

Oglądaj relacje z "Najlepszej podróży" tylko na Travel Channel!
Zobacz więcej zdjęć »
Travel Channel zachęca do oglądania nowego, fantastycznego programu Najlepsza podróż, w którym para młodych przyjaciół zabierze nas w podróż po świecie. Zasiądź wygodnie przed telewizorem 13 kwietnia o godzinie 20.30 i poznaj Jeannie D i Janez Vermeiren, naszych prezenterów.

Cała wyprawa będzie trwała około 26 tygodni, a rozpocznie się w Kapsztadzie. Pierwszym celem będzie Vancouver w Kanadzie. Nasi niestrudzeni podróżnicy stanął przed wyborem, czy odpocząć po nagłej zmianie strefy czasowej, czy zwiedzać miasto, wybiorą oczywiście to drugie i udadzą się do Gastown.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ta jedna z najstarszych dzielnic Vancouver ma swoje ukryte skarby, m.in. cudowny klasyczny chiński ogród położony w środku gwarnego miasta. W Vancouver Janez będzie starał się przekonać Jeannie, że nie ma lepszego sposobu zwiedzania tego miasta niż rowerem. Następnie nasi podróżnicy spróbują skorzystać z uroków żeglugi, wezmą nawet w tym celu lekcje na prywatnym jachcie, co będzie kosztowało Jeannie trochę nerwów. Będą także podziwiać panoramę miasta z powietrza podczas wjazdu kolejką linową na szczyt Grouse Mountain. Pod koniec 6-miesięcznje wyprawy Jeannie i Janez zafundują sobie wycieczkę do stolicy Alaski, Juneau, na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego Millenium. Był to pierwszy oceaniczny rejs Jeannie, dlatego nasza bohaterka z radością odkryje wszystkie jego uroki. W samym Juneau nasi podróżnicy byli zafascynowani tym, że poza miastem nie ma żadnych dróg, więc można do niego dotrzeć tylko statkiem lub samolotem. W drodze powrotnej na pokładzie wycieczkowca odkryją bar karaoke, w którym zabawią innych gości, będąc prawdopodobnie najgorszym jaki tylko można sobie wyobrazić duetem świata.

To wszystko w zaledwie pół rocznej podróży. Jeżeli chcesz to zobaczyć i przeżyć niesamowitą przygodę włącz telewizor już 13 kwietnia o godzinie 20.30!

Takie emocje może zapewnić jedynie Travel Channel!

Powtórka programu m. in.:

16 kwietnia o godzinie 14.00

18 kwietnia o godzinie 02.00

24 kwietnia o godzinie 21.00

27 kwietnia o godzinie 20.30

28 kwietnia o godzinie 01.30

30 kwietnia o godzinie 14.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »