Kultura, sztuka » Kultura

OKAM promuje lokalnych artystów na terenie F.S.O. PARK

OKAM promuje lokalnych artystów na terenie F.S.O. PARK
Zobacz więcej zdjęć »
OKAM został organizatorem oraz mecenasem wystawy rysunku Tymona Wodnickiego z cyklu “Never ending drawing”. Ekspozycja potrwa od 14 grudnia br. do 5 stycznia 2024 r. i do obejrzenia będzie w Budynku Bramy Głównej F.S.O. PARK przy ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie.
Wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18:00. Inauguracji wystawy towarzyszyć będzie występ akustyczny Miss Ann.

Tymon Wodnicki to znany stołeczny artysta z Pragi. Z wykształcenia jest rzeźbiarzem i rysownikiem, ale zajmuje się również grafiką, malarstwem oraz muzyką. Jest Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od lat czerpie ze świata fantastyki i komiksu, kreuje m.in. portrety znanych osób, a oprócz wielkoformatowych rysunków tworzy też małe formy. Jego pracownia mieści się na Pradze Północ. Prace artysty można znaleźć ponadto w zbiorach w kraju i za granicą m.in. w Macedonii Północnej i Norwegii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Cieszymy się, że możemy wspierać utalentowanych, wyjątkowych artystów, takich jak Tymon Wodnicki, który tworzy z wielką kreatywnością i oryginalnością, gromadząc wokół siebie ogromną społeczność, w szczególności młodych osób otwartych na nowoczesne formy artystyczne. Dodatkowo na co dzień związany jest z Pragą Północ, gdzie powstaje nasza największa w historii inwestycja - F.S.O. PARK. Ten projekt będzie miejscem przede wszystkim do życia w pełni, które koncentrować się będzie również na promowaniu aktywności kulturowych, w tym lokalnych twórców - mówi Anna Watkowska, Członkini Zarządu OKAM City i Liderka Projektu F.S.O. PARK.

Wernisaż uświetni występ Anny Watkowskiej, prywatnie wokalistki oraz autorki tekstów i muzyki, występującej na scenie pod pseudonimem Miss Ann.

Wystawa na terenie F.S.O. PARK będzie czynna od 14 grudnia 2023 r. do 5 stycznia 2024 r., od poniedziałku do czwartku, w godzinach 16:00-18:00.

Partnerami wystawy są Atelier Judith Gallery oraz firma REDIRECTED.

Inwestycja F.S.O. PARK realizowana będzie przez OKAM przez ok. 25 lat, na działce o wielkości 62 ha zlokalizowanej na Pradze Północ w Warszawie. We wrześniu br. firma wraz z partnerami ogłosiła Master Plan dla tego terenu. Koncepcja architektoniczna zakłada stworzenie wielofunkcyjnego i ekologicznego Miasta Przyszłości, uwzględniającego nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz zrównoważony rozwój. F.S.O. PARK będzie miejscem charakteryzującym się wysoką jakością życia, łączącym funkcję mieszkaniową, handlową, edukacyjną, kulturową, biurową czy rekreacyjną. Aż 20 ha stanowić będą tereny zielone, z czego 10 ha - centralny park, zastosowany zostanie również szereg rozwiązań ekologicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »