Gospodarka » Żywność

On Board PR dla marki Smirnoff

Firma On Board PR wygrała przetarg na obsługę marki Smirnoff, organizowany przez Diageo Polska – producenta i dystrybutora alkoholi globalnych marek; m.in. Johnnie Walker, Baileys, Bushmills, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness.

 Firma On Board PR (www.onboard.pl) rozpoczęła działania PR dla marki Smirnoff w wyniku przetargu zorganizowanego przez Diageo Polska.

 Diageo Polska sp. z o.o. to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness. Firma Diageo zatrudnia 22 tysiące pracowników w 80 biurach na całym świecie i prowadzi sprzedaż w 180 krajach. Firma jest notowana na giełdach w Londynie i Nowym Jorku. Firma jest właścicielem najlepiej sprzedającej się na świecie marki alkoholu premium Smirnoff; największej pod względem sprzedaży wartościowej marki whisky – Johnnie Walker oraz jest właścicielem 6 spośród 10 najlepiej sprzedających się marek premium na świecie. W Polsce Diageo jest liderem na rynku whisky (z markami Johnnie Walker, Bushmills, Black& White  oraz Dimple), a także likierów importowanych (Baileys i Sheridan’s). Posiada także silną pozycję w segmencie wódek premium z marką Smirnoff oraz napojów RTD z marką Smirnoff Ice. Portfolio Diageo w Polsce uzupełniają ponadto: gin Gordon’s, rumy Captain Morgan i Pampero, single Malts (m.in. Talisker, Caol Ila) czy wina kalifornijskie Blossom Hill.

 On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »