Firma » Biznes

OSM Piątnica wśród najszybciej rozwijających się firm Podlasia

OSM Piątnica wśród najszybciej rozwijających się firm Podlasia
Zobacz więcej zdjęć »
OSM Piątnica została laureatem prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa”. Spółdzielnia uplasowała się na II miejscu w kategorii firm o największych przychodach w województwie podlaskim, wyprzedzając pozostałe firmy spożywcze w regionie.

OSM Piątnica znalazła się wśród przedsiębiorstw, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Na podstawie analiz ekonomicznych magazyn „Forbes" przyznał spółdzielni II miejsce w rankingu „Diamenty Forbesa 2011" w klasyfikacji firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln zł w województwie podlaskim. Duża rentowność, płynność finansowa oraz wysoka wartość kapitałów własnych zadecydowały o tym, że spółdzielnia wyprzedziła w zestawieniu pozostałe zakłady mleczarskie z województwa podlaskiego.

Uroczysta gala z udziałem najlepszych przedsiębiorców Podlasia odbyła się 18 maja br. w Białymstoku. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele redakcji magazynu „Forbes", a także władze administracyjne i samorządowe.

Zestawienie „Diamenty Forbesa" powstało we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun&Bradstreet. Wartość poszczególnych firm została obliczona na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, łączącej metodę majątkową i dochodową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »