Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ostatni dzwonek na Forda Ka!

Jeszcze tylko do soboty można zapolować na Forda Ka w Agorze Bytom. Przyjdź, zrób zakupy za minimum 50 zł, wrzuć kupon i wygraj. Niedziela 13 lutego stanie się dla kogoś szczęśliwą „trzynastką” - to wtedy wyłoniony zostanie zwycięzca, który do domu wróci nowym, stylowym samochodem.

Wzrok zatrzymuje na nim każdy, kto przechodzi prze hol główny Agory Bytom i już stał się obiektem westchnień niejednego bytomianina. Mowa o Fordzie Ka, od miesiąca przypominającym w Agorze o konkursie, w którym główną nagrodą jest właśnie ten samochód.

- Urny ustawione w holu Agory powoli się zapełniają, ale znajdzie się w nich miejsce na kupon każdego, kto w najbliższych dniach zdecyduje się jeszcze spróbować szczęścia - zapewnia Hanna Petters-Kaczmarska z Agory Bytom. Wielki finał już w tę niedzielę, 13 lutego ok. godz. 16.15, a poprowadzi go Maciej Dowbor.

Jak zdobyć upragnione kluczyki? To proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, poprosić o kupon przy kasie, wypełnić go, wrzucić do urny, a w dniu finału pojawić się z paragonem w Agorze i odpowiedzieć na jedno pytanie z nią związane. - Przed rozwiązaniem konkursu warto uważniej przyjrzeć się Agorze Bytom. Można też odwiedzić naszą stronę internetową albo profil na Facebooku i tam przejrzeć informacje dotyczące galerii - podpowiada Hanna Petters-Kaczmarska. - Myślę, że klienci, którzy odwiedzili Agorę nie będą mieli problemu z odpowiedzią na konkursowe pytanie.

W niedzielę 13 lutego poznamy nowego właściciela Forda Ka. Dla tych, którym tym razem nie dopisze szczęście, Agora Bytom przygotowuje kolejne niespodzianki. Jeszcze w tym roku klienci będą mogli powalczyć o zagraniczne wycieczki i kolejne samochody.

Instruktaż - jak upolować Forda Ka?

1.      Zrób zakupy lub skorzystaj z usług w dowolnym punkcie Agory Bytom za minimum 50 zł.

2.      Przy płaceniu rachunku poproś w kasie o kupon wraz z pieczątką sklepu, w którym dokonany został zakup.

3.      Wypełnij go - pamiętając, że w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

4.      Kupon - wraz z odpowiadającym mu paragonem z kasy fiskalnej i pieczątką sklepu lub biletami zakupionymi w kinie Cinema City lub Fantasy Parku - okaż pracownikowi punktu informacyjnego Agory Bytom. Dokumenty te zostaną ostemplowane, a kupon w Twojej obecności wrzucony do urny.

5.      13 lutego zabierz ze sobą ostemplowany paragon lub bilet oraz dokument tożsamości i ok. godz. 16.15 bądź obecny w atrium na poziomie 0 Agory Bytom, by być świadkiem publicznego wyłonienia zwycięzcy.

6.      Poprawnie odpowiedz na pytanie jury na temat Agory Bytom.

7.      Odjedź nowym samochodem.

Regulamin konkursu dostępny w punkcie informacyjnym Agory Bytom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »