Rozrywka i wypoczynek » Hobby
Ostatnia szansa na podjęcie najważniejszej decyzji w Twoim Żywcu!
Swojego faworyta można wskazywać na stronie zywiec.com.pl. To już ostatnia szansa, by zdecydować, która z nowo uwarzonych piwnych specjalności pozostanie w żywieckiej rodzinie na dobre.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Jak głosują Polacy?*
Wybory Żywieckie cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników piwa. Białe zdecydowanie rządzi w stolicy, niepodzielnie króluje także w Krakowie i bierze górę w podkarpackim. Wyprzedza również pozostałych kandydatów na Śląsku. Jednak Marcowe i Bock tak łatwo nie oddają broni i zaciekle walczą na innych liniach frontu. Dolnośląskie, Pomorze i łódzkie zdecydowanie należą do Marcowego, natomiast świętokrzyskie i Poznań są za ciemnym i treściwym Bockiem. Marcowe – piwo typu lager – zdobyło też najwięcej zwolenników wśród studentów. Po jego stronie są ponadto fani rocka i horrorów. Natomiast słuchacze Trójki obstają przy Bocku. Ta zawzięta międzygatunkowa walka zakończy się już 9 czerwca!
Wybory Żywieckie
Wybory Żywieckie to pierwsza w polskiej branży piwnej akcja crowdsourcingowa, w której o uznanie konsumentów rywalizują trzej wyjątkowi kandydaci: Bock, Marcowe i Białe, uwarzone według oryginalnych receptur stworzonych przez piwowarów z Żywieckiej Szkoły Piwowarskiej. Ulubiony gatunek można wskazywać jeszcze tylko do 9 czerwca na stronie zywiec.com.pl, która na czas głosowania została zamieniona w internetowe studio wyborcze. Zwycięski wariant pozostanie w sprzedaży na dobre. Wszyscy głosujący mogą też wziąć udział w towarzyszącym akcji konkursie na stronie marki i wygrać zapas ulubionego piwa.
Kandydaci
Bock to piwo o głębokiej rubinowej barwie, treściwym i bogatym smaku oraz kremowej pianie. Najlepiej smakuje podawane w temperaturze 9-11 stopni Celsjusza w snifterze.
Marcowe to piwo typu lager, które cechuje szczególnie delikatny smak, balansowany przez delikatnie wytrawny finisz. Najlepiej oddaje swoje walory smakowe, kiedy jest serwowane w kuflu w temperaturze 6-8 stopni Celsjusza.
Piwo białe swoją nazwę zawdzięcza jasnozłotemu kolorowi. Gęsta kremowa i długo utrzymująca się piana to jego znak rozpoznawczy. Jest to piwo naturalnie mętne, odznaczające się świeżym i orzeźwiającym smakiem. Najlepiej je serwować w temperaturze 4-6 stopni Celsjusza w dedykowanym smukłym szkle.
* Na podstawie danych z kont na Facebooku.
Nadesłał:
joannat
|
Komentarze (0)