Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

OSTEODEX Centrum Medyczne w nowej siedzibie

OSTEODEX Centrum Medyczne w nowej siedzibie
Zobacz więcej zdjęć »
Ważna wiadomość dla pacjentów OSTEODEX. Centrum Medyczne przeniosło swoje usługi do nowego budynku przy ul. Grunwaldzkiej 30 w Nowym Sączu. Nowa siedziba mieści się niedaleko poprzedniej lokalizacji, a dużo większa powierzchnia użytkowa, umożliwia najwyższą jakość świadczonych usług.

W nowym obiekcie OSTEODEX Centrum Medyczne na pacjentów czeka 20 poradni specjalistycznych, nowoczesne gabinety lekarskie, pracownia endoskopowa, pracownia densytometryczna i chirurgia jednego dnia. To w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęt medyczny pracownie i gabinety oraz doświadczeni specjaliści, dla których najważniejszym celem jest zapewnić chorym jak najszybszy powrót do zdrowia.

OSTEODEX Centrum Medyczne od 20 lat świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zajmuje się nie tylko leczeniem, ale również diagnostyką, profilaktyką, a także przeprowadza zabiegi chirurgii jednego dnia: Położyliśmy duży nacisk na rozbudowę oddziału chirurgii jednego dnia. Jest to sposób leczenia zabiegowego, zapewniającego wykonanie u pacjenta określonego zabiegu chirurgicznego z intencją wypisania pacjenta w czasie do 24 h. Pacjenci są przyjmowani i wypisywani w tym samym dniu. Tak jest m.in. w przypadku zabiegu usuwania zaćmy, który dzięki nowym możliwościom naszego Centrum Medycznego, możemy przeprowadzać częściej, skracając tym samym czas oczekiwania na zabieg - mówi lek. med. Irena Wieczorek, prezes zarządu OSTEODEX.

Przychodnia przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7do 20-tej. Dużym udogodnieniem jest przestronna nowoczesna rejestracja, który umożliwia pacjentom oraz personelowi swobodę, zachowując wszystkie wymogi sanitarne szczególnie ważne w czasie pandemii Covid-19. Dostępny jest bezpłatny parking oraz wygodna poczekalnia. OSTEODEX dostosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.
Więcej informacji:
info@osteodex.pl
+48.18.5475162, +48.18.5475163, +48.606829033Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »