Technologie » AGD - RTV

Oświadczenie Media Expert dotyczące Intel Extreme Masters 2020

Promocje sprzedażowe w sieci odbędą się mimo zamknięcia imprezy dla publiczności 

Ze względu na rozprzestrzenianie się w Europie koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników, wojewoda śląski odebrał Intel Extreme Masters 2020 status imprezy masowej. Elektryzujące graczy na całym świecie wydarzenie w katowickim Spodku oraz finał międzynarodowego turnieju Counter-Strike: Global Offensive odbędzie się zatem bez udziału publiczności.

Jako oficjalny partner tego wydarzenia rozumiemy i szanujemy decyzję władz województwa śląskiego. Jednocześnie informujemy, że sieć Media Expert zdecydowała o kontynuowaniu wszystkich specjalnych akcji sprzedażowych, zaplanowanych na IEM 2020. Z promocji na produkty gamingowe można skorzystać do 8 marca 2020 r.

Szczegóły promocji dla graczy dostępne są na stronach:
 https://www.mediaexpert.pl/lp,6752-msi-na-iem-2020 , https://www.mediaexpert.pl/lp,sprzet-gamingowy-dla-wymagajacych-graczy
oraz w kanałach społecznościowych sieci Media Expert.

Media Expert
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »