Motoryzacja » Moto Serwis

Oszczędności, osiągi, ochrona – Pan Mechanik

Pan Mechanik to grupa skutecznych, nowoczesnych preparatów, służących do regeneracji i zabezpieczania metalowych powierzchni tarcia podzespołów samochodu.

Ich wysoka jakość potwierdzona jest badaniami i opiniami użytkowników. Jednocześnie są to preparaty, które łatwo i szybko można samodzielnie zastosować.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pan Mechanik do silników czterosuwowych zasilanych benzyną, olejem lub gazem to preparat, który dzięki swoim właściwościom regeneruje w sposób trwały i bezpieczny metalowe powierzchnie tarcia podzespołów samochodu. Wytworzona przez preparat ceramiczno – metalowa powłoka na powierzchni elementów wyrównuje i wygładza wszystkie mikrodefekty i rysy. Jest ona nawet 10-cio krotnie twardsza od metalu, odporna na temperaturę w silniku i utrzymuje się do min. 70 000 km przebiegu po zastosowaniu preparatu.

Efektami stosowania preparatu Pan Mechanik do silników czterosuwowych są m.in.: wzrost ciśnienia sprężania w cylindrach do wartości nominalnych, cicha praca silnika, znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, zmniejszenie emisji toksycznych spalin.

W celu zapoznania się ze wszystkimi korzyściami wynikającymi ze stosowania preparatu Pan Mechanik zapraszamy na stronę: www.panmechanik.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

r.skwiot@promedia.biz.pl

Komentarze (1)

  • abapol
    abapol 2008-12-14 00:43:40

    a jak się to stosuje? dolewa się Pana Mechanika do benzyny?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »