Gospodarka » Żywność

Otwarcie McDonald’s w Atrium Biała

Otwarcie McDonald’s w Atrium Biała

Poranna kawa, przekąska w drodze na zajęcia, szybki lunch w przerwie od pracy, a na osłodę po deszczowym spacerze rozgrzewająca herbata z ciastkiem. Niezależnie od pory dnia czy preferencji smakowych, w menu McDonald’s każdy znajdzie coś dla siebie. Z szerokiej oferty popularnej sieci mogą już skorzystać także klienci galerii Atrium Biała. Pierwszych gości McDonald’s przyjmie w białostockim centrum w środę, 29 listopada.

 

W McDonald’s w Atrium Biała trwają ostatnie prace wykończeniowe. Lokal o powierzchni 211,52 mkw. zlokalizowany będzie w strefie gastronomicznej na parterze.

 

Restauracja pod złotymi łukami to ulubione miejsce wielu Polaków, zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy lokal pod szyldem McDonald’s oferuje bogaty wybór burgerów, McWrapów, frytek, sałatek, oferty McCafe® i deserów. Produkty w menu dostępne są w ofercie stałej, jak i sezonowej.

 

Ze względu na dogodną lokalizację Atrium Biała (zaledwie 2 km od ścisłego centrum miasta), nowa restauracja doskonale wpisuje się w potrzeby konsumpcyjne mieszkańców oraz osób regularnie odwiedzających okolice galerii. Nowo otwarty McDonald’s będzie jednym z największych najemców strefy gastronomicznej, którą aktualnie współtworzą takie restauracje i kawiarnie jak KFC, Subway, New York Hot Dog, Schöller, Cukiernia Sowa czy lodziarnia Lodostany. Lokal czynny będzie siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 8.30-21.30, w niedziele w godzinach 9.30-20.30.

 

McDonald’s to jedna z największych na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, istniejąca na rynku od ponad 80 lat. W Polsce McDonald’s na rynku jest już 31 lat, a obecnie w naszym kraju funkcjonuje ponad 530 lokali sieci. McDonald’s w Atrium Biała będzie kolejną, siódmą już restauracją tej popularnej sieci w Białymstoku.

 

Ogromnie cieszymy się z faktu, że w naszym regionie przybędzie nowa restauracja i że możemy dzięki temu wspierać lokalne społeczności. Konsekwentnie staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę usługowo-handlową tworząc dla klientów miejsce, zaspokajające możliwie największą liczbę ich potrzeb. Liczymy na to, że nowy lokal w Atrium Biała stanie się jednym z najczęściej odwiedzanych punktów gastronomicznych i popularnym miejscem spotkań białostoczan mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »