Moda » Odzież

Overlock JUKI MO-1000 − profesjonalne wykańczanie szycia w domu

Overlock JUKI MO-1000 − profesjonalne wykańczanie szycia w domu
Zobacz więcej zdjęć »
JUKI wprowadza na rynek nowy model domowej maszyny szyjącej − overlock MO-1000. Nowoczesna 4-nitkowa maszyna, wyposażona w innowacyjne rozwiązania techniczne, takie jak pneumatyczne nawlekanie nici czy wyciszona konstrukcja, zapewnia wyjątkową precyzję szycia i komfort użytkowania.

Overlock MO-1000, nowość japońskiej firmy JUKI, umożliwia profesjonalne wykańczanie krawędzi tkaniny podczas domowego szycia. Dwuigłowa, 2/3/4-nitkowa maszyna, oferuje 7 różnych rodzajów ściegów. Model wyposażony został w innowacyjne rozwiązanie pneumatycznego nawlekania nici, opcję zmiany ilości nici w trakcie pracy, regulację szerokości cięcia, czy automatyczny ścieg rolujący (mereżka). Specjalnie zaprojektowana obudowa zmniejsza hałas i wibracje urządzenia w trakcie pracy.


Pneumatyczne nawlekanie nici
W modelu MO-1000 nawlekanie nici z maszyny na górny i dolny chwytacz następuje automatycznie, dzięki sile powietrza przesyłanego przez silnik elektryczny. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a podmuch powietrza umieszcza nici na obu chwytaczach. Możliwość wyłączenia górnego noża lub jego odchylenia, ułatwia nawlekanie nici na igły. Dodatkowa funkcja bezpieczeństwa zapobiega działaniu maszyny, jeżeli przycisk stopki znajduje się w pozycji górnej lub pokrywa jest otwarta.


Precyzja szycia, idealne ściegi
MO-1000 wyposażony został w opcję regulowania szerokości cięcia. Dodatkowo odległość pomiędzy igłą a nożem jest znacznie mniejsza niż w standardowych maszynach i wynosi 9,95 mm, pozwalając na precyzyjne obszywanie nawet małych łuków. Adapter na górnym chwytaczu umożliwia zmianę trybu pracy pomiędzy 2-nitkowym a 3-nitkowym, bez konieczności wyłączania urządzenia i wstrzymywania rozpoczętej pracy.


Overlock MO-1000 doskonale sobie radzi z każdym rodzajem materiału, w tym z elastycznymi tkaninami, takimi jak dzianiny i żorżety. Dzięki precyzyjnej regulacji transportu różnicowego maszyna tworzy pięknie zszyte wykończenia, a ewentualne korekty nanosić można podczas szycia. Automatyczny suwak do ściegu rolującego pozwala w łatwy sposób uzyskać mereżki, bez konieczności zmieniania płytki.


Wygodna i cicha praca
Overlock MO-1000 stworzony został z myślą o komforcie użytkowników. Duża przestrzeń robocza nad płytką ściegową (aż 72,4 mm) zapewnia więcej miejsca dla swobodnego operowania materiałami podczas szycia. Maszyna posiada zintegrowane jasne oświetlenie LED pola pracy. W standardowym wyposażeniu znajduje się zdejmowany zbiornik na odkrojone przez maszynę skrawki materiałów. Specjalnie zaprojektowana obudowa redukująca hałas i wibracje, umożliwia cichą pracę także w nocy.
Overlock MO-1000 opcjonalnie wyposażyć można w stopkę do ściegu krytego, stopkę z naprężaczem do wszywania gumki, stopkę do naszywania koralików po łuku, stopkę do wypustki, stopkę do marszczenia, a także stopkę z naprężaczem do wszywania taśmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »