Technologie » Komputery

Pakiet dla firm od Asseco WAPRO i Panda Security

Pakiet dla firm od Asseco WAPRO i Panda Security
Zobacz więcej zdjęć »
Firmy Asseco Business Solutions oraz Panda Security podpisały umowę o współpracy, dzięki której przedsiębiorcy wraz z dowolną aplikacją Asseco WAPRO, wspomagającą zarządzanie małą firmą, mogą w atrakcyjnej cenie kupić program antywirusowy Panda Antivirus Pro 2011.

W ramach pakietu promocyjnego, wraz z każdym stanowiskiem dowolnej aplikacji Asseco WAPRO, oferowany jest program Panda Antivirus Pro 2011 ver. 3PC. Koszt rocznej, 3 -stanowiskowej wersji tego programu wynosi jedynie 49 zł netto. Promocją objęte są wszystkie linie produktowe Asseco WAPRO: Start, Biznes, Prestiż, Biuro oraz Mobile.

Z oferty specjalnej mogą również skorzystać obecni użytkownicy rozwiązań Asseco WAPRO, którzy zdecydują się na aktualizację lub rozbudowę oprogramowania. Dystrybucją pakietów zajmuje się firma Asseco Business Solutions, właściciel marki Asseco WAPRO, poprzez sieć partnerów na terenie całego kraju. Oferta dostępna jest w sieci Partnerów Asseco WAPRO od 15.12.2010 r.

„W zinformatyzowanych przedsiębiorstwach bezpieczeństwo i poufność danych biznesowych są szczególnie ważne. Wybraliśmy Panda Security jako partnera do współpracy ze względu na innowacyjne technologie i potwierdzoną niezależnymi testami skuteczność rozwiązań” – mówi Rafał Mróz, Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP. – „Dzięki przygotowanej ofercie nasi Klienci mają możliwość skorzystania ze sprawdzonej i skutecznej ochrony antywirusowej, a nasi Partnerzy uzyskają możliwość dostarczenia kompleksowej oferty na bardzo atrakcyjnych warunkach” – dodaje Mróz.

„Podjęcie współpracy z firmą Asseco BS, liderem w segmencie rozwiązań IT dla biznesu, jest dla nas ważnym krokiem w kierunku umocnienia pozycji Panda Security w segmencie rozwiązań zabezpieczających dla polskich firm. Wielu naszych Partnerów posiada w swojej ofercie aplikacje Asseco WAPRO. Współpraca między Asseco Business Solutions i Panda Security jest wiec naturalnym krokiem, który przyniesie korzyści Partnerom i Klientom. Liczymy, że wspólnie uda się zrealizować wiele interesujących projektów, zarówno komercyjnych jak i edukacyjnych” – mówi Paweł Kotowski, Country Manager Panda Security w Polsce.

Panda Antivirus Pro 2011 zapewnia kompleksową ochronę komputera – m.in. zabezpieczenie antywirusowe, firewall, menedżera sieci (uproszczona postać konsoli centralnego zarządzania), szczepionki USB. Jest zwycięzcą testów skuteczności i szybkości przeprowadzanych przez prestiżowe organizacje testujące: AV-Test i AV Comparatives.

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Więcej o ofercie specjalnej można znaleźć na stronie: http://assecobs.pl/wapro/promocja-superpakiet

Panda Security
Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

O Asseco Business Solutions S.A.
Asseco Business Solutions S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje zintegrowane systemy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji do zarządzania małą firmą, zaawansowany program wspierający pracę w  obszarze HR, platformę wymiany danych handlowych oraz aplikację do pełnej obsługi działalności biznesowej podmiotów świadczących usługi faktoringowe. Ponadto, oferowane przez spółkę systemy mobilne to jedne z najbardziej popularnych programów klasy SFA w Europie. Asseco BS wdraża swoje rozwiązania zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: w Portugalii, Francji, Grecji, Irlandii, Czechach, Słowacji, na Litwie oraz na Węgrzech.  Firma posiada biura w kilkunastu miastach Polski, zatrudniając ok. 700 specjalistów oraz posiada rozbudowaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Partnerami technologicznymi i biznesowymi Asseco BS są największe światowe koncerny, m.in.: Oracle, Microsoft, HP czy IBM. Asseco Business Solutions S.A. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Asseco, będącej jednym z największych dostawców oprogramowania własnego w Europie. Więcej informacji na stronie: www.assecobs.pl oraz www.assecobs.pl/wapro.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »